ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل کاغذی

تماس بگیرید

مشخصات گل کاغذی

گل کاغذی

  • نام علمی : Bougainvillea glabra
  • نام انگلیسی : Bougainvillea
  • نام خانواده : Nyctaginaceae

گل کاغذی

گل کاغذی گیاهی است بومی برزیل که دارای گونه های مختلف می باشد. بهترین گونه این جنس که به صورت گلدانی در آپارتمان ها استفاده می شود همین گونه فوق الذکر است. ارتفاع این گیاه در گلدان حداکثر در حدود 2 تا 3/5 متر است. این گونه کولتیواری دارد که حتی موقعی که کوچک است به گل می رود. برگ ها سبز نسبتا روشن و تخم مرغی شکل می باشند. گل آذین آن پانیکول که به صورت جانبی و انتهایی ظاهر می شوند. هر پانیکول دارای سه گل بوده در حدود 15 تا 25 سانتی متر طول دارد.

این گیاه دارای براکته های رنگین زیبا است. رنگ براکته ها صورتی ارغوانی، قرمز و سفید می باشد. این براکته ها اطراف گل های کرم رنگ را احاطه نموده اند. این گیاه احتیاج به هرس دارد. معمولا در اواسط زمستان باید 1/3 شاخه ها را کوتاه نمود و شاخه های ضعیف را به کلی باید حذف کرد. در تابستان می توان این گیاه را در هوای آزاد و کاملا آفتابی قرار داد. برای آشنایی بیشتر با نحوه نگهداری از گل کاغذی مقاله همه چیز درباره ی گل کاغذی را مطالعه نمایید.

کاغذی

کاغذی

روش تکثیر گل کاغذی

این گیاه با قلمه زنی و پیوند تکثیر می یابد. بهترین زمان پیوند در بهار می باشد. برای تهیه قلمه از ساقه های یک ساله استفاده می شود که پس از قرار دادن در پودر ریشه زایی آن ها را می کارند.

کاغذی

پرورش گل کاغذی

براکته های رنگین بخش زینتی گیاه را تشکیل می دهند. هر دو هفته یک بار از اواسط زمستان تا اواخر بهار به تغذیه با کود کامل دارد. شاخه ها دارای خار می باشند و نیاز به مراقبت زیادی ندارد. بهتر است برای جلوگیری از آشفتگی از قیم استفاده شود.

کاغذی

کاغذی

کوددهی

2 گرم در لیتر هر هفته از فروردین تا مهر ماه

کاغذی

نوع خاک

خاک خنثی را می پسندد و باید مخلوطی از خاک برگ تورب ( پیت ماس ) و ماسه به نسبت مساوی استفاده کرد.

کاغذی

فصل گلدهی

گل ها جنبه زینتی ندارد.

کاغذی

آبیاری

خاک مرطوب

کاغذی

کاغذی

کاغذی

جهت ثبت سفارش و خرید گل کاغذی می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گل کاغذی

 

جهت خرید گل آپارتمانی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل کاغذی”

فیلتر محصولات

بعد از انتخاب موارد، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت

بازه قیمتی - slider
0تومان 46000000تومان