ثبت سفارش تلفنی و فوری : 88969835 - 09124188112 - 09120716024

تاج گل اروپایی

تاج گل فروشی رضوان اولین ارائه کننده تاج گل اروپایی لوکس و مدرن با گل آرایی متفاوت مناسب مجالس ترحیم برای عرض تسلیت و همچنین مراسم افتتاحیه و عرض تبریک با بهترین قیمت

ارسال فوری به سراسر تهران و ارائه تخفیف های ویژه به مشتریان همیشگی

تماس با گل فروشی رضوان

در این قسمت از سایت تصویر و مدل انواع تاج گل اروپایی به شما مشتریان گرامی ارائه میگردد که عبارتند از : تاج گل برای افتتاحیه و تاج گل نمایشگاه، تاج گل  مراسم عروسی  ، تاج گل پایه دار برای همایش ها و مراسمات و غرفه آرایی و انواع پایه گل اروپایی و تاج گل ترحیم و پایه گل مراسم ختم که جهت فروش با قیمت مناسب و ارزان قرار گرفته شده است.

شما عزیزان میتوانید از رضوان که گل فروشی ارزان در تهران است انواع گل اروپایی را سفارش دهید و جهت سهولت در خرید و صرفه جویی در وقتتان به صورت اینترنتی و آنلاین از گل فروشی اینترنتی رضوان ،  خرید گل را انجام داده و سفارش خود را ثبت کنید.سفارشات شما ظرف مدت کوتاهی پردازش شده و از سوی تیم گلفروشی رضوان با شما تماس گرفته می شود. همینطور شما عزیزان می توانید کالای مورد نظر خود را  به صورت تلفنی سفارش دهید همکاران ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی گرم و راهنمایی شما هستند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ما در قسمت  تاج گل برای عرض تبریک و تسلیت اروپایی طبق سلیقه و بودجه شما قابل تغییر در اندازه پایه تاج گل , تعداد شاخه های گل استفاده شده , رنگ بندی و گل آرایی آن ها بوده است.


✅جهت مشاهده تاج گل بر حسب قیمت کلیک کنید :
تاج گل زیر 200 هزار تومان

تاج گل بین 200  تا 300 هزار تومان

تاج گل بین 300 تا 500 هزار تومان

تاج گل بالای 500 هزار تومان

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.