ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گلدان پلاستیکی شماره 1

تماس بگیرید

  • ارتفاع : 16 سانتی متر
  • قطر : 20 سانتی متر
  • پلاستیکی و مقاوم
  • دارای فیلتر uv
  • قابل استفاده در منازل و گلخانه ها

گلدان پلاستیکی شماره 1

گلدان پلاستیکی شماره 1 : به پیرامون و محیط اطراف خود اهمیت دهید و با یک تغییر کوچک محیط اطراف خود را زیبا تر کنید. یک گلدان ساده و شیک در محیط اطرافتان می تواند باعث انرژی بیشتر و جذاب تر شدن روز شما شود. گلدان های رنگی و زیبای شهرآذین با داشتن فیلتر  uv و استفاده از بهترین نوع پلاستیک در بین دیگر گلدان های موجود در بازار از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است. رنگ های خاص و متنوع این گلدان ها تقریبا منحصر به فرد است. گلدان های شهرآذین این مزیت را دارند که در اثر مرور زمان رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهند و می توانند سال ها مهمان منازل و گلخانه های شما باشند. این گلدان دارای یک زیر گلدانی همرنگ و متناسب است که باعث می شود زیبایی آن حفظ شود و می توانید از سایت گلفروشی رضوان خرید کنید.

 

ویژگی گلدان پلاستیکی شماره 1

 

پلاستیکی و مقاوم

دارای فیلتر uv

ارتفاع : 16 سانتی متر

قطر : 20 سانتی متر

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید انواع گلدان ها با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گلدان پلاستیکی شماره 1

 

جهت خرید انواع گلدان نظیر گلدان شیشه ای ، گلدان سفالی و یا گلدان پلاستیکی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گلدان های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گلدان مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید. همکاران ما سفارش شما را تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که در صورت خواست شما، می توانید از انواع گل جهت گل آرایی نیز استفاده کنید. تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گلدان پلاستیکی شماره 1”