ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گلدان دو طرفه خورجینی کوچک

تماس بگیرید

  • در انواع رنگ بندی
  • پلاستیکی و مقاوم
  • دارای فیلتر uv
  • قابل استفاده در تراس منازل و محل کار

گلدان دو طرفه خورجینی کوچک

گلدان دو طرفه خورجینی کوچک : این گلدان های زیبا به منظور قرار گرفتن روی نرده های تراس و یا پشت پنجره طراحی شده اند. جنس این گلدان ها از کوپلیمر و رنگ آن ها در مقابل آفتاب پایدار است. دو طرفه بودن گلدان باعث می شود نمای آن از داخل منزل و یا بیرون قابل رویت و زیبا باشد. طراحی این گلدان به صورتی است که موجب می شود گلدان ثابت بماند و از روی نرده نیفتد. از دیگر ویژگی های گلدان های نرده ای جنس مقاوم، تحمل گرما و سرمای شدید و دوام بالای آن است و در انواع رنگ بندی طراحی شده اند که متناسب با هر سلیقه ای می باشد و می توانید از سایت گلفروشی رضوان خرید کنید.

گلدان دو طرفه خورجینی

ویژگی گلدان دو طرفه خورجینی کوچک

گلدان دو طرفه خورجینی

پلاستیکی و مقاوم

دارای فیلتر uv

گلدان دو طرفه خورجینی

جهت ثبت سفارش و خرید انواع گلدان ها با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گلدان دو طرفه خورجینی کوچک

 

جهت خرید انواع گلدان نظیر گلدان شیشه ای ، گلدان سفالی و یا گلدان پلاستیکی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گلدان های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گلدان مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید. همکاران ما سفارش شما را تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که در صورت خواست شما، می توانید از انواع گل جهت گل آرایی نیز استفاده کنید. تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گلدان دو طرفه خورجینی کوچک”