ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 200

4,500,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات تاج گل پایه دار ترحیم شماره 200 ( پایه گل )

تاج گل پایه دار ترحیم شماره 200 : تاج گل ترحیم با قیمت مناسب ، با گل آرایی متفاوت و کاملا هنرمندانه بر روی پایه چوبی و دیزاین شیک و لوکس و همچنین با استفاده از گلهای خوشرنگ و تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به دم مسجد و بهشت زهرا و نیز درب منزل به صورت رایگان داخل استان تهران ارسال خواهد شده و تقدیم شما مشتریان خوش سلیقه می گردد.این تاج گل تسلیت مجلل مناسب برای انواع مجالس ختم و عزا می باشد. تاج گل فروشی رضوان این مدل تاج گل ختم پایه دار را با قیمت مناسب نسبت به ارتفاع و حجم گلهای آن به فروش می رساند.کیفیت و قیمت گلفروشی رضوان را مقایسه کنید.

گل های دیزاین شده در این تاج گل پایه دار مراسم ختم عبارتند از :  گل آنتوریوم – گل لیلیوم – گل داوودی – گل رز

—————————————————————–

ویژگی های تاج گل پایه دار ترحیم شماره 200 :

در این تاج گل جهت مراسم ترحیم ترکیبی زیبا از گل های لیلیوم و آنتوریوم به رنگ زرد و سفید ملیح به شکل توپی و گرد بالای و پایین پایه گل قرار گرفته و نیم دایره ای با استفاده از گلهای داوودی و لیلیوم سفید و کرم قسمت چپ پایه گل را زیباتر و جلوه آن را دو چندان کرده است . در میان تاج گل نیز با گل رز قرمز قلب زیبا و ساده ای دیزاین شده که به نماد یادبود و احترام به شخص از دست رفته می باشد.دلیل استفاده از گلهای لیلیوم بخاطر درشت بودن آن می باشد که باعث حجیم تر شدن ابعاد این تاج گل ختم پایه دار شده است.

این نکته قابل ذکر است که برگ آرایی هنرمندانه و گرد در این پایه گل ترحیم بسیار پر پشت و به شکل فشرده انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه و مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

09124188112

09102188112

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل پایه دار ترحیم شماره 200 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل پایه دار ترحیم شماره 200 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.