ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 214

4,500,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : چوبی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم ، گل داوودی و گل رز
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل پایه دار ترحیم شماره 214 ( پایه گل )

تاج گل پایه دار ترحیم شماره 214 : تاج گل ترحیم با قیمت مناسب ، با گل آرایی متفاوت و کاملا هنرمندانه بر روی پایه چوبی و دیزاین شیک و لوکس و همچنین با استفاده از گل های خوشرنگ و تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به دم مسجد و نیز درب منزل به صورت رایگان داخل استان تهران ارسال خواهد شده و تقدیم شما مشتریان خوش سلیقه می گردد. این تاج گل تسلیت مجلل مناسب برای انواع مجالس ختم و عزا می باشد. گلفروشی رضوان این مدل تاج گل ختم پایه دار را با قیمت مناسب نسبت به ارتفاع و حجم گل های آن به فروش می رساند. گل های دیزاین شده در این تاج گل پایه دار مراسم ختم عبارتند از : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم ، گل داوودی و گل رز

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه

جنس پایه : چوبی

 

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

 

ویژگی های تاج گل پایه دار ترحیم شماره 214

 

در این تاج گل جهت مراسم ترحیم ترکیبی زیبا از گل های لیلیوم و آنتوریوم به رنگ زرد و سفید ملیح به شکل توپی و گرد بالای و پایین پایه گل قرار گرفته و نیم دایره ای با استفاده از گل های داوودی و لیلیوم سفید و کرم قسمت چپ پایه گل را زیباتر و جلوه آن را دو چندان کرده است. در میان تاج گل نیز با گل رز قرمز قلب زیبا و ساده ای دیزاین شده که به نماد یادبود و احترام به شخص از دست رفته می باشد. دلیل استفاده از گل های لیلیوم به خاطر درشت بودن آن می باشد که باعث حجیم تر شدن ابعاد این تاج گل ختم پایه دار شده است.

این نکته قابل ذکر است که برگ آرایی هنرمندانه و گرد در این پایه گل ترحیم بسیار پر پشت و به شکل فشرده انجام شده تا چشم همگان را به سوی خود جلب کند.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه و مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل پایه دار ترحیم شماره 214

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.