ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 201

1,500,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات تاج گل ترحیم ارزان شماره 201 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم ارزان شماره 201 : این تاج گل تسلیت مراسم ختم که یکی از پر فروش ترین و ساده ترین نمونه های تاج گل ترحیم ارزان قیمت گل فروشی رضوان می باشد با گل آرایی و دیزاین شیک و مرتب با استفاده از گلهای تازه تهیه شده از بازار آماده شده و به دم مسجد و بهشت زهرا و نیز درب منزل به صورت رایگان داخل تهران ارسال می گردد.این تاج گل جهت مراسم ترحیم که مناسب برای عرض تسلیت در انواع مجالس ختم و عزا می باشد با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل به فروش می رساند.کیفیت و قیمت تاج گل های رضوان را مقایسه کنید.

گل های دیزاین شده در این تاج گل ارزان قیمت مراسم ختم عبارتند از :  گل گلایل – گل لیلیوم – گل لیسیانتوس

—————————————————————–

ویژگی های تاج گل ترحیم ارزان شماره 201 :

در این تاج گل برای مراسم ختم گل گلایل سفید به شکل گرد دورتادور تاج گل قرار گرفته است و ترکیب گل سفید رنگ لیلیوم درشت به همراه لیسیانتوس زرد و ملیح زیبا در قسمت وسط تاج گل جلوه ای چشمگیر تر به آن می بخشد، گل لیلیوم به دلیل درشت بودن در وسط قرار میگیرد تا باعث شود فضای پایه گل زیباتر و حجیم تر به نظر بیاید.

این نکته قابل ذکر است که برگ آرایی هنرمندانه و گرد در این تاج گل ترحیم بسیار پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند و در نهایت پایه های چوبی تاج گل بنا به سلیقه شما میتواند با کاغذ مشکی تزیین شود.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

09124188112

09102188112

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم ارزان شماره 201 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل ترحیم ارزان شماره 201 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.