ثبت سفارش تلفنی و فوری : 88969835 - 09124188112 - 09120716024

تاج گل ترحیم – شماره 199

1,200,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 199 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 199 : تاج گل ارزان قیمت و دو طبقه ، بسیار شیک و زیبا که با گل آرایی و دیزاین مرتب و استفاده از گلهای خوشرنگ و تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به دم مسجد و بهشت زهرا و نیز درب منزل به صورت رایگان داخل تهران ارسال خواهد شد.این تاج گل تسلیت مناسب برای انواع مجالس ختم و عزا می باشد. تاج گل فروشی رضوان این مدل تاج گل ترحیم دوطبقه را با قیمت مناسب نسبت به ارتفاع و حجم گلهای آن به فروش می رساند.کیفیت و قیمت گل های گلفروشی رضوان را مقایسه کنید.

گل های دیزاین شده در این تاج گل دو طبقه مراسم ختم عبارتند از :  گل آنتوریوم – گل لیلیوم – گل ژربرا – گل استرزیا

—————————————————————–

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 199 :

در این تاج گل جهت مراسم ترحیم گل آنتوریوم به رنگ صورتی ملیح دور تا دور هر دو طبقه تاج گل را تا مرکز آن احاطه کرده اند و در میان انها گل استرزیای نارنجی برای پرپشت تر دیده شدن تاج گل قرار گرفته است، گل ژربرای سفید زیبا به شکل گرد نیز در وسط طبقات تاجگل قرار داده شده و ترکیب گلهای لیلیوم سفید و زرد در مرکز آن به دلیل درشت بودن لیلیوم باعث حجیم تر شدن ابعاد این تاج گل مراسم ختم شده است.

این نکته قابل ذکر است که برگ آرایی هنرمندانه و گرد در هر دو طبقه این تاج گل ترحیم بسیار پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

02188969835
09124188112

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 199 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل ترحیم شماره 199 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.