ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 199

7,000,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : فلزی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم ، گل ژربرا و گل استرزیا
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 199 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 199 : تاج گل ارزان قیمت و دو طبقه ، بسیار شیک و زیبا که با گل آرایی و دیزاین مرتب و استفاده از گل های خوشرنگ و تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به دم مسجد و نیز درب منزل به صورت رایگان داخل تهران ارسال خواهد شد. این تاج گل تسلیت مناسب برای انواع مجالس ختم و عزا می باشد. گلفروشی رضوان این مدل تاج گل ترحیم دو طبقه را با قیمت مناسب نسبت به ارتفاع و حجم گل های آن به فروش می رساند. گل های دیزاین شده در این تاج گل دو طبقه مراسم ختم عبارتند از : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم ، گل ژربرا و گل استرزیا

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر
نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
جنس پایه : فلزی

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 199

 

در این تاج گل جهت مراسم ترحیم گل آنتوریوم به رنگ صورتی ملیح دور تا دور هر دو طبقه تاج گل را تا مرکز آن احاطه کرده اند و در میان آن ها گل استرزیای نارنجی برای پرپشت تر دیده شدن تاج گل قرار گرفته است. گل ژربرای سفید زیبا به شکل گرد نیز در وسط طبقات تاج گل قرار داده شده و ترکیب گل های لیلیوم سفید و زرد در مرکز آن به دلیل درشت بودن لیلیوم باعث حجیم تر شدن ابعاد این تاج گل مراسم ختم شده است.

این نکته قابل ذکر است که برگ آرایی هنرمندانه و گرد در هر دو طبقه این تاج گل ترحیم بسیار پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را به سوی خود جلب کند.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 199

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل ترحیم شماره 199

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.