ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 218

تماس بگیرید

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  200  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : چوبی
  • گل های استفاده شده : گل شب بو ، گل لیلیوم ، گل آنتوریوم و گل استرزیا
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

ناموجود

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 218 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 218 : پذیرش سفارش اینترنتی تاج گل برای مراسم ختم دو طبقه ویژه جهت عرض تسلیت که به همراه با گل آرایی شیک و چشمگیر گل فروشی رضوان تقدیم می گردد. این تاج گل ترحیم که دیزاینی حجیم و پرگل دارد توسط متخصصین گل آرایی گل فروشی رضوان تزیین می شود. تاج گل ترحیم شماره 218 پیشنهادی ویژه برای عرض تسلیت در همه مراسم ختم و عزاداری می باشد. تاج گل فروشی رضوان این تاج گل لوکس را که یکی از خاص ترین نمونه های تاج گل تسلیت است با قیمت ارزان و بسیار مقرون به صرفه نسبت به بازار گل و همراه با ارسال رایگان به آدرس مورد نظرتان تقدیم خواهد کرد. گل های استفاده شده در این تاج گل دو طبقه عبارتند از : گل شب بو ، گل لیلیوم ، گل آنتوریوم و گل استرزیا

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  200 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه

جنس پایه : چوبی

 

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 218

 

گل های به کار رفته در این تاج گل از گل های فوق العاده تازه انتخاب شده اند و در طیف رنگ های لطیف سفید و لیمویی بوده که روبانی مشکی روی آن را مزین می کند. همچنین گل آرایی حجیم و مرتب و همچنین پر پشت چیده شدن گل ها به همراه برگ آرایی خاص و چشمگیر در این تاج گل تسلیت ، ویژگی خاص آن می باشد تا فضای تاج گل بزرگ و چشمگیر تر به نظر بیاید.

این نکته قابل ذکر است که گل های دیزاین شده در این تاج گل ترحیم تازه بوده و به روز از بازار گل تهیه شده و بسیار زیبا گل آرایی شده و در کنار هم قرار می گیرند تا چشم همگان را به سوی خود جلب کنند. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با یک تماس تلفنی و با سفارش گل و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

لطفا جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع تاج گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 218

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل شماره 218”