ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل – شماره 05

3,500,000 تومان

اندازه تقریبی : حدود 160 سانتی متر

نوع تاج گل : یک طبقه

جنس پایه : فلزی

مشخصات پایه گل شماره 05

پایه گل شماره 05 یکی از بهترین های تاج گل برای تبریک با گل آرایی رنگارنگ و چشمگیر بسیار زیبا توسط گل فروشی رضوان با قیمت ارزان به فروش می رسد . 

این پایه و تاج گل نمایشگاه و مراسم افتتاحیه با گل های انتوریوم قرمز شاداب ، لیلیوم زرد و سفید تازه گل آرایی شده است.

این تاج گل زینتی بهترین برای انواع مراسم شاد ، همایش ها و انواع مراسم افتتاحیه جهت عرض تبریک است که شادی و زیبایی را به مجالس هدیه می بخشد و بخاطر رنگ آمیزی منحصر به فرد بسیار چشمگیر می باشد.

این تاج گل پایه دار پیشنهاد ویژه گل رضوان به مشتریان خوش سلیقه برای عرض تبریک و تشکر و قدردانی می باشد.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ختم و مراسمات شاد در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

—————————————————————–

اندازه تقریبی : حدود 160 سانتی متر

نوع تاج گل : یک طبقه

جنس پایه : فلزی

—————————————————————–


توضیحات تاج گل ( پایه گل )

تاج گل زیبا و  پرفروش گل فروشی رضوان- این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل ها و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

—————————————————————–


زمان لازم برای تهیه سفارش پایه گل شماره 05

چهار ساعت

—————————————————————–


نکات مورد توجه درباره خرید تاج گل

* جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل – شماره 05”