ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 173

6,500,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر

نوع : دو طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات

تاج گل ترحیم شماره 173 : تاج گل ختم دو طبقه که یکی از شیک ترین نمونه های تاج گل مراسم ترحیم که با گل آرایی و تزیین بسیار زیبای گل فروشی رضوان تقدیمتان خواهد شد. از این نمونه کار در مراسم ختم و عزاداری استفاده می شود. گل آرایی پرگل و باشکوه در مجالس ترحیم جلوه بسیاری دارد. گل فروشی رضوان این محصول را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه نسبت به بازار گل و همراه با ارسال رایگان به آدرس مورد نظرتان تقدیم خواهد کرد.

گل های دیزاین شده در این پایه گل گرد عبارتند از :  گل آنتوریوم – گل لیلیوم – گل مریم

در این تاج گل برای مراسم ختم گلهای به کار رفته در رنگ های کرم و سفید استفاده شده اند که با دیزاین و برگ آرایی سبز جلوه ای دو برابر پیدا میکند.این نکته قابل ذکر است که گل های دیزاین شده، بسیار حجیم و پر پشت چیدمان شده و در کنار هم قرار گرفته اند تا چشم همگان را بسوی خود جلب کنند. گل آرایی دو طبقه به شکل گرد می باشد. همچنین برگ آرایی باعث شده که دورتادور فضای پایه گل بزرگ و چشمگیر تر بنظر بیاید و نمود کند.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست برای خرید تاج گل ترحیم با یک تماس تلفنی، این غیبت را به سادگی جبران کنید.


تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع : دو طبقه

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت کار نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس گل در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 173”