ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 193

6,300,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : چوبی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم و گل آنتوریوم
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 193 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 193 : تاج گل ترحیم با گل آرایی خاص و متفاوت از گل فروشی رضوان . این تاج گل ختم دو طبقه که یکی از شیک ترین نمونه های تاج گل برای مراسم ختم است، با گل آرایی و تزیین بسیار زیبای گل های تازه توسط گل فروشی رضوان تقدیم شما مشتریان گرامی خواهد شد. پیشنهاد ما سفارش تاج گل شماره 193 برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزاداری می باشد. تاج گل فروشی رضوان این تاج گل را با قیمت ارزان تر از بازار گل و بسیار مقرون به صرفه و همراه با ارسال رایگان به آدرس مورد نظرتان تقدیم خواهد کرد. گل های دیزاین شده در این تاج گل دو متری عبارتند از : گل لیلیوم و گل آنتوریوم

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه

جنس پایه : چوبی

 

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

 

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 193

 

در این تاج گل دو طبقه گل های به کار رفته در طیف رنگ های سفید ، زرد ، صورتی و بنفش استفاده شده اند که همین تضاد رنگ باعث تمایز و جلوه بیشتر آن می شود. گل آرایی بسیار حجیم و مرتب و همچنین باشکوه بودن این تاج گل تسلیت و تسلیت ویژگی بعدی آن می باشد.

این نکته قابل ذکر است که گل های دیزاین شده در این تاج گل ترحیم تازه بوده و به روز از بازار تهیه می شوند و بسیار حجیم و پر پشت چیدمان می شوند و در کنار هم قرار می گیرند تا چشم همگان را به سوی خود جلب کنند. هر دو طبقه به شکل گرد گل آرایی می شود. همچنین برگ آرایی سوزنی وظریف باعث می شود که فضای تاج گل بزرگ و چشمگیر تر به نظر آمده و جلوه ای دو برابر پیدا می کند. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با یک تماس تلفنی و با سفارش و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 193

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل شماره 193”