ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل – شماره 24

260,000 تومان

مشخصات سبد گل ارزان ختم شماره 24

سبد گل ارزان ختم شماره 24 : این سبد گل ترحیم که بسیار ساده و در عین حال زیبا گل آرایی شده است مناسب برای عرض تسلیت در مراسم ختم و چهلم و سالگرد می باشد که با قیمت ارزان و بسیار مناسب که راس ساعت مقرر به آدرس درخواستی شما ارسال خواهد شد.

گل های دیزاین شده در این سبد گل ارزان مراسم ختم عبارتند از : گل رزگل گلایل – گل لیلیوم

—————————————————————–

ویژگی های سبد گل ارزان ختم شماره 24 :

در این سبد گل برای مراسم ختم گل های لیلیوم و رز سفید رنگ به صورت انباشته و حجیم در بخش وسط سبد گل دیزاین شده اند، گل لیلیوم به دلیل درشت بودن در وسط قرار میگیرد تا باعث شود فضای این سبدگل پر پشت تر به نظر بیاید.همچنین قرار گرفتن گل گلایل سفید در سبدگل باعث ارتفاع بلندتر آن می شود تا سبد گل جلوه ای چشمگیر تر داشته باشد.

ویژگی خاص این سبد گل ختم برگ آرایی هنرمندانه آن می باشد که به شکل حجیم و بسیار فشرده انجام شده تا هیچ قسمتی از فضای سبد گل خالی دیده نشود و چشم همگان را بسوی خود جلب کند .

ویژگی نهایی این سبد گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش سبد گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.


تیم گلفروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش سبد گل ارزان ترحیم و خرید اینترنتی آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی سبد گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال سبد گل فقط در سراسر استان تهران قابل انجام است.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت سبد گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس سبد گل و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع سبد گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل ارزان ختم شماره 24 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش سبد گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش سبد گل ارزان ختم شماره 24 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل – شماره 24”