ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل – شماره 07

500,000 تومان

مشخصات سبد گل شماره 7

سبد گل شماره 7 : در این سبد گل از 6 شاخه گل آنتوریوم و گل لیلیوم استفاده شده است.در این سبد گل گل های آنتوریوم به رنگ سبز بوده که در کنار گل های لیلیوم به رنگ سفید قرار گرفته که چشم انداز زیبایی در کنار هم دارند.همینطور گل های استفاده شده پرپشت و از نوع درجه یک بوده و تمام فضای سبد را در می گیرد.

لازم به ذکر است که هزینه سبد پایه ای که در این کار استفاده شده است به دلیل تداوم و استفاده آن به عنوان گلدان و .. به طور جداگانه اخذ می شود.

اندازه تقریبی: ارتفاع 95 سانتی متر

توضیحات سبد گل شماره 7

 این سبد گل را می توانید با رنگهای مختلف گل فصلی سفارش دهید. و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل شماره 7

یک روز

مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده ودر اسرع وقت تقدیم کند

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گلفروشی رضوان تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل – شماره 07”