• گل جعبه ای - شماره 08

مشخصات گل جعبه ای شماره 8 ( باکس گل )

در این باکس گل زیبا و شیک گل فروشی رضوان از 16 شاخه گل رز با کیفیت استفادهشده است.
همینطور چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که اینباعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.این جعبه گل برای هدیه دادن در انواع مناسبت ها مانند تبریک و عشق و دوستی انتخابی عالی می باشد.یا برای سفارش با گل فروشی تماس بگیرید. توضیحات جعبه گل 

این جعبه گل را میتوانید طبق سلیقه خود در رنگ های دیگر گل رز سفارش دهید و همینطور رنگجعبه گل طبق سلیقه شما قابل تغییر است.

زمان لازم برای تهیه سفارش این جعبه گل

لطفا از یک روز قبل سفارش خود را جهت ارسال در سایت ثبت کنید


نکات مورد توجه

 جهت خرید گل می توانید به صورتاینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خریداینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شمامی توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشیرضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل هایمختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارشخود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصلنمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل رامطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا بهنوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حملکنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصاتانواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگگل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

گل جعبه ای - شماره 08

  • تولیدکننده: گل فروشی رضوان
  • مدل کالا: JABEGOL
  • موجودی: لطفا با گل فروشی تماس بگیرید.
  • 175,000تومان


کالاهای مرتبط

گل جعبه ای - شماره 01

گل جعبه ای - شماره 01

مشخصات گل جعبه ای شماره 1 در این جعبه گل از 18شاخه گل رز با کیفیت استفاده شده است. تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل  مطابق ع..

200,000تومان

گل جعبه ای - شماره 03

گل جعبه ای - شماره 03

 مشخصاتگل جعبه ای ( جعبه گل ) شماره 3در این باکس گل از 16 شاخه گل رز صورتی و سفید زیبا و با طراوت  استفاده شده است.پرپشت بودن گل ها و چیدمان..

170,000تومان

گل رز

گل رز

مشخصات گل رز  نام علمی : Rosa spp  نام انگلیسی :Rose نام خانواده : Rosaceae    گل رز یا گل سرخ گیاهی ا..

0تومان

برچسب ها: گل رز