• دسته گل - شماره 11


مشخصات دسته گل شماره11

گل های استفاده شده در این دسته گل شاد و زیبا: لیلیوم زرد و  میخک مینیاتوری و لسیانتوس می باشد.گل فروشی رضوان این دسته گل را انتخابی عالی جهت انواع مراسم شاد و جشن های شما برای خوشحال کردن عزیزان و دوستانتان میداند و پس از سفارش در اسرع وقت تقدیمتان میکند.توضیحات دسته گل

 این دسته گل را می توانید با رنگهای دیگر گل لیلیوم و میخک نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش این دسته گل

یک ساعت


نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دسته گل - شماره 11

  • 95,000تومان


کالاهای مرتبط

گل میخک

گل میخک

مشخصات گل میخک: نام علمی: Dianthus barbatus نام انگلیسی: Sweet William نام خانواده:Caryophyllaceae گیاهانی علفی و بوته‌ای هس..

0تومان

برچسب ها: دسته گل, گل لیلیوم, گل میخک