ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل – شماره 62

9,500,000 تومان

مشخصات تاج گل شماره 62 ( پایه گل )

تاج گل شماره 62 سه طبقه بسیار زیبا و چشمگیر که توسط گل آرای رضوان چیدمان و تزیین شده است تقدیم شما مشتریان عزیز می شود.

گل های استفاده شده در این تاج گل سه متری عبارتند از :گل لیلیوم

این تاج گل خاص که به صورت متفاوتی فقط با گل زیبای لیلیوم (سوسن) به رنگ زرد گل آرایی شده است و چیدمانی شیک و پر از جلوه دارد که چشم همه را به خود خیره میکند و برگ آرایی زیبا و حرفه ای آن باعث جلوه بیشتر این پایه گل شده است.تمامی گلهای دیزاین شده در این تاج گل پایه دار ، طبیعی و شاداب و تازه می باشند و همگی از بازار روز تهیه می شوند به طوری که حداقل تا 7 روز ماندگاری خواهند داشت. همچنین گل های موجود در این پایه گل بسیار حجیم چیده شده و بصورت کاملا پر دیده می شود.

این محصول انتخابی عالی هم بعنوان تاج گل نمایشگاه مناسب برای عرض تبریک و شادباش و هم بعنوان تاج گل ختم برای بیان همدردی و گرامیداشت یادبود شخص متوفی در مراسم عزا می باشد.

( رنگ روبان روی تاج گل طبق سلیقه شما قابل تغییر است)

اندازه تقریبی : ارتفاع 260 سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل): سه طبقه

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

+تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

+متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

+ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

+ تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

+پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

+گل فروشی رضوان سفارش اینترنتی انواع تاج گل ترحیم ، تاج گل شاد و تاج گل پایه دار ، را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

+لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل شماره 62

سه ساعت

نکات مورد توجه جهت خرید گل :

  •  جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گلفروشی رضوان تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.
  • شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.
  • جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل – شماره 62”