ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل شماره 85

180,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع حدودا 80 سانتی متر
  • جنس پایه : سبد چوبی
  • گل های استفاده شده : گل رز و لیلیوم
  • ارسال در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات سبد گل تسلیت شماره 85

سبد گل تسلیت شماره 85 محصول بسیار شیک گل فروشی رضوان که به عنوان سبد گل ترحیم و تسلیت تقدیم شما مشتریان گرامی می شود. در این سبد گل از گل رز سفید و گل لیلیوم به زیبایی و بسیار هنرمندانه استفاده شده است. ترکیب رنگ سفید گل های رز و لیلیوم باعث جلوه بیشتر آن شده است. تعداد گل استفاده شده در این سبد گل زیاد بوده و تمامی فضای سبد گل را در بر می گیرد که این باعث زیبایی هر چه  بیشتر آن می شود. گل های فصلی استفاده شده نیز به صورت انباشه است و کاملا سبد گل را پر می نماید.

سبد گل

سفارش سبد گل ترحیم با ارسال رایگان در گلفروشی رضوان

سبد گل

کیفیت و قیمت سبد گل رضوان را مقایسه کنید…

سبد گل

اندازه تقریبی : ارتفاع 80 سانتی متر

سبد گل

جهت ثبت سفارش و خرید سبد گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید :

09124188112

09102188112

 

ویژگی های سبد گل تسلیت شماره 85

✅ ویژگی اصلی این سبد گل ترحیم نوع گل آرایی و دیزاین هنرمندانه گل های رز سفید به شکل پله ای و ترکیب آن ها در کنار گل های لیلیوم است که تمامی گل ها کاملا درشت و تازه تهیه شده از بازار می باشند و تمامی گل ها به شکل کاملا پر پشت و فشرده در کنار هم دیزاین می شوند تا چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب کنند.

ویژگی بعدی این سبد گل ترحیم برگ آرایی بسیار ظریف و زیبای آن می باشد که در فضای اطراف سبد گل و مرکز آن انجام شده تا هیچ قسمتی از فضای سبد گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این سبد گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش سبد گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

سبد گل تسلیت شماره 104

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی سبد گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال سبد گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت سبد گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس سبد گل در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع سبد گل را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل تسلیت شماره 85

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش سبد گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش سبد گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت، شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل شماره 85”