ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل ترحیم -شماره 1

180,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع حدودا 80 سانتی متر

جنس پایه : سبد چوبی

مشخصات سبد گل شماره 1

سبد گل شماره 1 ویژه برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزا که توسط گل آرای رضوان بسیار هنرمندانه گل آرایی شده با گل رز سفید و لیلیوم ، این سبد گل ترحیم با قیمت مناسب و ارزان برای مجالس شما مشتریان ارسال خواهد شد .

گل های دیزاین شده در این سبد گل ترحیم زیبا عبارتند از : گل رز – گل لیلیوم

—————————————————————–

ویژگی های سبد گل شماره 1 برای مراسم ختم :

✅ویژگی اصلی این سبد گل ترحیم نوع گل آرایی و دیزاین هنرمندانه گل های رز سفید به شکل پله ای و ترکیب آنها در کنار گلهای لیلیوم است که تمامی گلها کاملا درشت و تازه تهیه شده از بازار می باشند و تمامی گلها به شکل کاملا پر پشت و فشرده در کنار هم دیزاین می شوند تا چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب کنند.

ویژگی بعدی این سبد گل ترحیم برگ آرایی بسیار ظریف و زیبای آن می باشد که در فضای اطراف سبد گل و مرکز آن انجام شده تا هیچ قسمتی از فضای سبد گل خالی دیده نشود .

ویژگی نهایی این سبد گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش سبد گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.


تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش سبد گل ارزان ترحیم و خرید اینترنتی آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی سبد گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال سبد گل فقط در سراسر استان تهران قابل انجام است.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت سبد گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس سبد گل و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع سبد گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل شماره 1 برای مراسم ختم :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش سبد گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش سبد گل شماره 1 برای مراسم ترحیم :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل ترحیم -شماره 1”