ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گلدان شیشه ای مکعب 1

تماس بگیرید

  • ارتفاع : 20 سانتی متر
  • قطر : 8.5 سانتی متر
  • بلور مقاوم و شفاف
  • قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

گلدان شیشه ای مکعب 1

گلدان شیشه ای مکعب 1 : به پیرامون و محیط اطراف خود اهمیت دهید و با یک تغییر کوچک محیط اطراف خود را زیبا تر کنید. یک گلدان ساده و شیک با چند گل شاخه بریده زیبا و تازه داخل آن در محیط اطرافتان می تواند باعث انرژی بیشتر و جذاب تر شدن روز شما شود. گلدان ساده و زیبا جهت نگهداری دسته گل های حاوی گل های شاخه بریده شما مانند گل رز ، گل لیلیوم ، گل ژربرا و… .

 

ویژگی گلدان شیشه ای مکعب 1

 

بلور مقاوم و شفاف

قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

ارتفاع : 20 سانتی متر

قطر : 8.5 سانتی متر

 

جهت ثبت سفارش و خرید انواع گلدان ها با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گلدان

 

جهت خرید انواع گلدان نظیر گلدان شیشه ای ، گلدان سفالی و یا گلدان پلاستیکی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گلدان های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گلدان مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید. همکاران ما سفارش شما را تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که در صورت خواست شما، می توانید از انواع گل جهت گل آرایی نیز استفاده کنید. تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گلدان شیشه ای مکعب 1”