ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 312

3,500,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  250 سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : سه طبقه
  • جنس پایه : چوبی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم و گل گلایل
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 312 ( پایه گل سلطنتی )

تاج گل ترحیم شماره 312 : تاج گل ترحیم سه طبقه لوکس ، در ابعاد سه متری توسط گل فروشی رضوان به شکل بسیار هنرمندانه و زیبا گل آرایی شده و به صورت رایگان در تهران ارسال خواهد شد. سفارش تاج گل تسلیت شماره 312 برای مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل محلاتی پذیرفته می شود. این پایه گل ترحیم سه متری با گل های تازه لیلیوم  و گلایل به شکل بسیار هنرمندانه گل آرایی شده است تا در هر مجلس ترحیم و سوگواری جلوه کرده و بدرخشد. این تاج گل یادبود به صورت رایگان به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و درب منزل ) در داخل استان تهران ارسال خواهد شد. گل های دیزاین شده در این تاج گل مراسم سالگرد و ترحیم عبارتند از :  گل لیلیومگل گلایل

 

کیفیت و قیمت های تاج گل گلفروشی رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گلفروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  250 سانتی متر – سه متری

نوع تاج گل ( پایه گل ) : سه طبقه

جنس پایه : چوبی

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 312

✅ ویژگی اصلی و چشمگیر این تاج گل ختم سه طبقه سه متری مجلل و لوکس گل آرایی پر پشت و حجیم گل لیلیوم و گلایل می باشد که به شکل گرد ، هر سه طبقه آن را احاطه کرده اند. برای جذاب تر شدن نمای این پایه گل ، تمامی گل ها به شکل فشرده قرار گرفته اند و هر سه طبقه را مزین کرده اند. همچنین در انتهای کار به سلیقه مشتری روبان مشکی بر روی طبقات تاج گل نیز نصب خواهد شد.

برگ آرایی پر پشت و چشمگیر در این تاج گل ترحیم به شکل پر پشت و در ابعاد وسیع به شکل گرد و هنرمندانه انجام شده که باعث می شود چشم همگان را به سوی خود جلب کرده و هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی آخر این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

09124188112

09102188112

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 312

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.