ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 286

1,500,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : یک طبقه
  • جنس پایه : چوبی
  • گل های استفاده شده : گل گلایل ، گل آنتوریوم و گل داوودی
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل برای بهشت زهرا شماره 286 ( پایه گل )

تاج گل برای بهشت زهرا شماره 286 : تاج گل ارزان قیمت که مناسب برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزا و همچنین به عنوان یادبود شخص متوفی می باشد و از نمونه های پرفروش گل فروشی رضوان می باشد. گل آرایی این تاج گل ختم با استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار انجام می شود و به شکل کاملا ساده و در عین حال بسیار مرتب و شیک بوده و تقدیم شما مشتریان گرامی گلفروشی رضوان خواهد شد. این تاج گل تسلیت مناسب بهشت زهرا به شکل گرد گل آرایی شده است و به آدرس مورد نظر شما هرکجا که باشد ( مسجد و نیز درب منزل ) به صورت رایگان داخل استان تهران ارسال می کند. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 286 با قیمت کاملا مناسب و ارزان نسبت به بازار گل پذیرفته می شود. گل های دیزاین شده در این تاج گل یادبود برای مراسم ترحیم عبارتند از : گل گلایل ، گل آنتوریوم و گل داوودی

 

سفارش تاج گل برای ختم با ارسال رایگان در گل فروشی رضوان . کیفیت و قیمت تاج گل رضوان را مقایسه کنید.

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : یک طبقه

جنس پایه : چوبی

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل برای بهشت زهرا شماره 286

 

در این تاج گل بهشت زهرا از سه نوع گل داوودی ، آنتوریوم و گلایل استفاده شده است. گل آنتوریوم به رنگ سبز به شکل گرد در مرکز تاج گل قرار دارند و گل آرایی داوودی سفید مابین باقی گل ها نمایی دو چندان به آن بخشیده است. برای زیباتر شدن این پایه گل ، گل گلایل سفید دورتا دور فضای این تاج گل را پر کرده است.

برگ آرایی سوزنی و هنرمندانه در این تاج گل ترحیم به شکل پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را به سوی خود جلب کند و باعث شده تا هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل برای بهشت زهرا شماره 286

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

فیلتر محصولات

بعد از تعیین، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت