ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 285

2,000,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : یک طبقه
  • جنس پایه : فلزی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم ، گل گلایل و گل آنتوریوم
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ارزان ختم شماره 285 ( پایه گل )

تاج گل ختم ارزان شماره 285 : این تاج گل ارزان قیمت که از نمونه های پرفروش گلفروشی رضوان می باشد مناسب برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزا خواهد بود . این تاج گل ختم با گل آرایی ساده و در عین حال بسیار شیک و زیبا تقدیم شما مشتریان گرامی گل فروشی رضوان خواهد شد. این تاج گل تسلیت به شکل گرد گل آرایی شده است و گل های استفاده شده در آن بسیار تازه بوده و به شکل پرپشت و حجیم در کنار هم قرار می گیرند و به آدرس مورد نظر شما هر کجا که باشد ( مسجد و نیز درب منزل ) به صورت رایگان داخل استان تهران ارسال می کند. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 285 برای مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل پذیرفته می شود. گل های دیزاین شده در این تاج گل یادبود برای مراسم ترحیم عبارتند از : گل لیلیوم ، گل گلایل و گل آنتوریوم

 

سفارش تاج گل برای ختم با ارسال رایگان در گلفروشی رضوان … کیفیت و قیمت تاج گل رضوان را مقایسه کنید …

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید …

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : یک طبقه

جنس پایه : فلزی

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل ختم ارزان شماره 285

 

در این تاج گل برای مراسم ختم از سه نوع گل لیلیوم ، آنتوریوم و گلایل استفاده شده است. گل آنتوریوم در رنگ های سفید که به شکل گرد در مرکز تاج گل قرار دارند و  گل آرایی گلهای سفید و صورتی رنگ لیلیوم به شکل پرپشت نمایی چشمگیر به این تاج گل بخشیده است. برای زیباتر شدن این پایه گل ، گل گلایل سفید دورتا دور در فضای تاج گل را پر کرده است.

برگ آرایی سوزنی و هنرمندانه در این تاج گل ترحیم به شکل پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند و باعث شده تا هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ختم ارزان شماره 285

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.