ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 214

6,000,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): دو طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات تاج گل بزرگ ترحیم شماره 214 ( پایه گل )

تاج گل بزرگ ترحیم شماره 214 : تاج گل دو طبقه بسیار شیک با گل آرایی بی نهایت خوشرنگ و زیبا که ترکیبی از گلهای خوش عطر و رنگی است، از نمونه های پر فروش و چشمگیر  تاج گل ارزان قیمت ، گل فروشی رضوان می باشد .این تاج گل تسلیت با استفاده از گلهای تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و بهشت زهرا و حتی درب منزل ) به صورت رایگان در داخل استان تهران ارسال می گردد. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 214 برای انواع مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل محلاتی پذیرفته می شود.
کیفیت و قیمت های گل فروشی رضوان را مقایسه کنید.

گل های دیزاین شده در این تاج گل مراسم سالگرد ، عزا و ختم عبارتند از :  گل آنتوریوم – گل لیلیوم

—————————————————————–

ویژگی های تاج گل تاج گل بزرگ ترحیم شماره 214 :

در این تاج گل دو طبقه برای مراسم ختم از گل آنتوریوم سبز و صورتی و همچنین سفید و قرمز استفاده شده که به شکل حجیم و پر پشت دور تا دور هر دو طبقه تاج گل را احاطه کرده اند .گل آرایی گلهای سفید رنگ لیلیوم درشت باعث جلوه و شکوه بیشتر این تاج‌گل می باشد. برای چشمگیر تر شدن این پایه گل ، گل لیلیوم سفید بصورت فشرده مابین گلها قرار گرفته و هر دو طبقه را مزین کرده است. این نکته قابل ذکر می باشد که گل لیلیوم به علت درشت بودن باعث می شود فضای پایه گل زیباتر و بزرگ تر به نظر بیاید.همچنین در انتهای کار روبانی مشکی بر روی تاج گل نصب خواهد شد.

برگ آرایی متفاوت و هنرمندانه در این تاج گل ترحیم به شکل پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند تا هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

09124188112

09102188112

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه

—————————————————————–

 

خریداران این تاج گل، محصولات زیر را هم مشاهده کرده اند :

 

تاج گل ترحیم 165
تاج گل ترحیم 86تاج گل ترحیم 136
تاج گل ترحیم شماره 165تاج گل ترحیم شماره 86تاج گل ترحیم ارزان شماره 136

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل بزرگ ترحیم شماره 214 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل بزرگ ترحیم شماره 214 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.