ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 195

13,000,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  230  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : سه طبقه
  • جنس پایه : فلزی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم و گل ارکیده
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 195 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 195 : تاج گل لوکس و مجلل ختم با گل آرایی بی نظیر سه طبقه از گل فروشی رضوان  . این تاج گل ختم سه طبقه که یکی از زیباترین نمونه های تاج گل برای مراسم ختم است، با گل آرایی و تزیین بسیار با شکوه گل های تازه توسط گل فروشی رضوان تقدیم شما خواهد شد. تاج گل فروشی رضوان این تاج گل را با قیمت ارزان تر از بازار گل و همراه با ارسال رایگان به آدرس مورد نظرتان تقدیم خواهد کرد. با توجه با ارتفاع و حجم زیاد پیشنهاد ما سفارش تاج گل شماره 195 از سمت شرکت ها، سازمان ها و ارگان های اداری و همچنین اشخاص مهم برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزاداری می باشد. گل های استفاده شده در این تاج گل سلطنتی دو متری عبارتند از : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم و گل ارکیده

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  220 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : سه طبقه

جنس پایه : فلزی

 

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

 

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 195

 

گل های دیزاین شده در این تاج گل سه طبقه لوکس در طیفی از رنگ های سفید ، لیمویی ، صورتی و سبز انتخاب شده اند که همین تضاد رنگ ملیح و خاص جلوه بیشتری به تاج گل بخشیده است. گل آرایی بسیار حجیم و مرتب و همچنین بلند و با ارتفاع نزدیک به سه متر دلیل باشکوه بودن این تاج گل تسلیت می باشد.

ویژگی بعد یاین تاج گل مجلل این است که گل های دیزاین شده در این تاج گل ترحیم بسیار تازه و شاداب بوده و به روز از بازار گل تهیه می شوند و پر پشت چیدمان می شوند و در کنار هم قرار می گیرند تا چشم همگان را به سوی خود جلب کنند. همچنین هر سه طبقه به شکل گرد گل آرایی می شود و برگ آرایی ظریف با برگ های سوزنی شکل باعث می شود که فضای تاج گل بزرگ و چشمگیر تر به نظر آمده و بدون شک این تاج گل در هر مراسمی خواهد درخشید. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با یک تماس تلفنی و با سفارش تاج گل و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 195

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل شماره 195”