ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 189

12,000,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  180  سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : فلزی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم و گل آنتوریوم
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 189 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 189 یکی از زیباترین نمونه های تاج گل ترحیم دو طبقه می باشد که مناسب برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزاداری است. گل آرایی چشمگیر این تاج گل در هر مجلسی خواهد درخشید و جلوه فراوان دارد. گل فروشی رضوان این محصول را با قیمت مقرون به صرفه و ارزان نسبت به بازار گل و همراه با ارسال رایگان به آدرس مورد نظرتان تقدیم خواهد کرد. گل های استفاده شده در این پایه گل ترحیم دو طبقه عبارتند از :  گل لیلیوم و گل آنتوریوم

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  180 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه

جنس پایه : فلزی

 

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

 

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 189

 

در این پایه گل ختم گل آنتوریوم با طیفی از رنگ های کرم و سبز سیر و روشن دورتا دور فضای دو طبقه تاج گل را احاطه کرده و به دلیل درشت بودن گل آنتوریوم این موضوع باعث می شود تا فضای پایه گل پر تر و حجیم تر به نظر برسد. همچنین ترکیب گل لیلیوم در مرکز هر دو طبقه تاج گل نمایی متفاوت را ایجاد کرده تا از یکنواختی خارج شود و چشم همگان را به سوی خود جلب کند.

این نکته قابل ذکر است که همه گل های دیزاین شده در این تاج گل ترحیم بسیار پر پشت و حجیم قرار گرفته اند و گل آرایی هر دو طبقه به صورت ترکیبی و گرد می باشد. همچنین برگ آرایی شکیل به کل فضای دو طبقه شکوه بیشتری بخشیده تا بیشتر نمود کند و روبانی توری به رنگ مشکی روی آن قرار می گیرد و آن را مزین می کند. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، با خرید تاج گل مراسم ختم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 189

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل شماره 189”