ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 169

12,500,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  190  سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): دو طبقه

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 169 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 169 یکی از زیباترین نمونه های تاج گل ترحیم دو طبقه با گل آرایی بی نظیر و هنرمندانه گل های طبیعی که گل فروشی رضوان با قیمت ارزان برایتان دیزاین کرده و همراه با ارسال رایگان به آدرس مورد نظرتان می باشد .

گل های استفاده شده در این تاج گل دو طبقه عبارتند از :  گل آنتوریوم – گل لیلیوم – گل استرزیا – گل ژربرا

این نمونه پایه گل ختم توسط گل آنتوریوم به رنگ های سفید و زرد و گل لیلیوم زرد ملیح مزین شده و ترکیب زیبای این گلها در کنار گل سفید ژربرا و گل استرزیا که بصورت گرد دور قاب دو طبقه تاج گل قرار گرفته اند نمایی چشمگیر و جلوه ای متفاوت و حجیم تر به آن بخشیده است که این امر خود باعث زیبایی بیشتر این تاج گل برای عرض تسلیت خواهد شد..

همه گل های دیزاین شده در این تاج گل ترحیم بسیار پر پشت و حجیم قرار گرفته اند و گل آرایی هر دو طبقه بصورت ترکیبی و گرد می باشد.همچنین برگ آرایی شکیل به کل فضای دو طبقه شکوه بیشتری بخشیده تا بیشتر نمود کند و روبانی مشکی روی آن قرار می گیرد که بتواند در هر مجلسی بدرخشد و چشم همگان را به خود خیره کند.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید ، با خرید تاج گل مراسم ختم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن این غیبت را به سادگی جبران کنید.


تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش اینترنتی تاج گل ترحیم و خرید اینترنتی آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): دو طبقه

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

+تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

+متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

+ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

+ تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

+پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

+ گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

+لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 169

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 169”