ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل شماره 101

تماس بگیرید

  • اندازه تقریبی : ارتفاع 100 سانتی متر
  • نوع پایه : چوبی

مشخصات سبد گل شماره 101

سبد گل شماره 101 محصول بسیار شیک گل فروشی رضوان که به عنوان سبد گل خواستگاری، سبد گل بله برون و سبد گل مراسم شاد تقدیم شما مشتریان گرامی می شود.

در این سبد گل از گل رز، لیلیوم و آنتوریوم به زیبایی و بسیار هنرمندانه استفاده شده است. ترکیب رنگ سفید و قرمز گل ها باعث جلوه بیشتر آن شده است. تعداد گل استفاده شده در این سبد گل زیاد بوده و تمامی فضای سبد گل را در بر می گیرد که این باعث زیبایی هر چه  بیشتر آن می شود. گل های فصلی استفاده شده نیز به صورت انباشه است و کاملا  سبد گل را پر می نماید.

اندازه تقریبی : ارتفاع 100 سانتی متر

توضیحات سبد گل شماره 101

 این سبد گل را می توانید با رنگ های مختلف گل فصلی سفارش دهید. و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل شماره 101

سه ساعت

مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره می تواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده و در اسرع وقت تقدیم کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید…

09124188112 – 09102188112

 

نکات مورد توجه جهت خرید سبد گل

جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت، شما می توانید از بن های تخفیف در خریدهای بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گلفروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل شماره 101”