فروشگاه

گل آنتوریوم صورتی

گل آنتوریوم صورتی

0 نقد و بررسی
موجود در انبار

توضیحات

مشخصات گل آنتوریوم صورتی :

گل آنتوریوم صورتی که به نام های گیاه فلامینگو یا گیاه دم خوک هم نامیده میشود,گیاه گرمسیری زیبایی است که در سال 1829 توسط طبیعی دانی به نام اسکات شناسایی شد. آنتوریوم شامل دو گروه مجزا از هم است,اولی گونه های گلدار که به خاطر اسپات براکته بزرگ و برگ مانند نازک و غشایی که پوشش کاملی برای برخی گل آذین ها به وجود میاورد مشهورند مانند( گل شیپوری  ) و دومی گونه های برگی که به خاطر برگ های باشکوه و زیبایشان معروف هستند. اندازه گل های آنتوریوم بین 14 تا 16 سانتی متر بوده و ارتفاع ساقه آن حدود 30 تا 40 سانتی متر می باشد.

برگ های آن در گل آرایی استفاده دارد و قسمت رنگی و براق زیبایش که بسیار جلب توجه میکند براکته آن است که رنگ های شاداب و متنوعی مانند قرمز ، صورتی ، سبز و سفید دارد. گل شاخه بریده آن بسیار مورد توجه است و برای تزیین تاج گل و برای نگهداری بصورت گل و گلدان هم استفاده زیادی دارد زیرا عمر آن طولانی است و به همین دلیل گزینه مناسبی برای خرید و نگهداری در گلدان گل نیز می باشد. خرید گل آنتوریوم و مشاهده رنگ های براق و چشم نواز آن که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند،  محیط منزل و کار شما را پر از نشاط و انرژی مثبت خواهد کرد.

 

نگهداری از گل آنتوریوم شاخه بریده :

  • گل شاخه بریده آنتوریوم در شرایط مطلوب تا 30 روز داخل گلدان عمر می کند.
  • در محیطی با دمای متوسط رو به گرم قرار داشته باشد.
  • برای ماندگاری بهتر هر چند روز یکبار از انتهای ساقه آن به اندازه 3 تا 4 سانتیمتر به صورت اریب کوتاه کنید.
  • برای تمیز نمودن گل (اسپات) از پارچه یا اسفنج نم دار و مرطوب استفاده کنید و تا حد امکان از مواد براق کننده شیمیایی استفاده نکنید.

 

پیشنهاد: اگر در مورد نحوه نگهداری گل های شاخه بریده اطلاعات بیشتر لازم دارید به وبلاگ مراجعه کنید.

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد.

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “گل آنتوریوم صورتی”

Theme Settings