ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل مریم

تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت و موجودی کالا لطفا با شماره 09102188112 تماس بگیرید…

مشخصات گل مریم ( Tuberose )

گل مریم

  • نام علمی : Polianthes Tuberosa
  • نام انگلیسی : Tuberose
  • نام خانواده : Amaryllidaceae

 

روش تکثیر

گیاه مریم با تقسیم غده تکثیر می یابد. از آنجایی که غده ها یک بار بیشتر شکوفا نمی شوند، باید غده های کوچک تر اطراف غده مرکزی را از گیاه جدا نمایید. این غده پس از دو تا سه سال قادر به گلدهی می شوند. می توان برای سهولت در کار غده های آماده به گلدهی را از بازار تهیه نمود.

 

نکات پرورشی

گل های معطر بخش زینتی گیاه را تشکیل می دهند، در اواخر تابستان گل می دهند. لازم است برای تقویت گیاه از کود های کامل استفاده شود. با شروع پاییز غده ها را باید از زمین خارج کرد.

 

زمان گلدهی

از اواسط تابستان شروع شده و تا اواسط پاییز ادامه دارد.

 

خاک مناسب

برای این گل زیبا و معطر مخلوط خاک باغچه به همراه خاکبرگ و زهکشی مناسب است.

 

قیمت گل مریم

قیمت این گل در فصول مختلف متفاوت است ولیکن برای اطلاع از قیمت، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند… شما می توانید این گل معطر و زیبا را برای تزیین و گل آرایی انواع دسته گل ، تاج گل ، سبد گل رومیزی و یا سبد گل و … سفارش دهید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید گل مریم می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گل مریم

 

جهت خرید گل آپارتمانی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل مریم”

دسته: