ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل لاله

تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت و موجودی کالا لطفا با شماره 09102188112 تماس بگیرید…

مشخصات گل لاله

گل لاله

 • نام علمی : Tulipa spp
 • نام انگلیسی : Tulip
 • نام خانواده : Liliaceae

 

این جنس در حدود 300 گونه دارد که بومی آسیا ، اروپا و شمال آفریقا می باشند. از تمام گیاهان پیازی لاله و سنبل بیش از جنس های دیگری برای تزیین آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و علت آن تنها زیبایی و تنوع رنگ گل ها نیست بلکه سهولت کشت نیز در این امر دخالت دارد. واریته های مناسب برای این منظور آن هایی هستند که دارای قد کوتاه می باشند و هیچ گاه ارتفاع آن از 30 تا 25 سانتی متر تجاوز نمی کند. برگ ها دراز ، شمشیری ، نسبتا پهن که معمولا از هر پیاز یک ساقه گل دهنده خارج می شود که فقط به یک گل ختم می شود. گل ها ممکن است ساده یا پرپر باشند. ارقام پرپر به علت زیبایی گل و طولانی بودن دوران گلدهی برای آپارتمان بیشتر مورد توجه می باشند. برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم مقاله شرایط نگهداری از گل لاله را مطالعه نمایید.

لاله

نماد انواع گل لاله

 • نماد گل لاله قرمز

مانند خیلی از گل‌های قرمز، لاله قرمز هم نماد عشق و شور و اشتیاق است.

 • نماد گل لاله زرد

لاله زرد را نماد شادی و تفکر مثبت می‌دانند و می‌تواند یک هدیه مناسب برای افراد مثبت اندیش و خوش بین باشد.

 • نماد گل لاله سفید

لاله سفید نماد صلح و آرامش و در بعضی منابع گل لاله سفید را برای نشانه بخشش می‌دانند.

 • نماد گل لاله بنفش

رنگ بنفش لاله نماد وفاداری است.

 • نماد گل لاله صورتی

رنگ صورتی در لاله نماد درک متقابل و نقطه نظرات مشترک است.

گل لاله

روش تکثیر گل لاله

این گیاه با کاشت پیاز و بذر تکثیر می یابد. در صورت کاشت بذر 2 سال طول می کشد تا پیاز تولید شود و این پیاز هم بین 4 تا 6 سال زمان نیاز دارد تا گلدار شود. بهترین روش استفاده از پیاز های آماده است و بهترین زمان آن مهر و آبان می باشد.

لاله

پرورش گل لاله

گل ها بخش زینتی گیاه را تشکیل می دهند. در زمان پژمردگی از آبیاری خودداری گردد. بهتر است تا زمان پژمردگی گل ها هر دو هفته یکبار با کود کامل تغذیه شود. حداکثر تا 3 سال می توان از یک پیاز استفاده نمود. نسبت به سرما مقاوم است. پیاز ها را پس از گلدهی از خاک در آورده و سال بعد مجددا بکارید.

لاله

کود 

 1. کود فسفر بالا
 2. کود پتاسیم بالا
 3. توصیه می‌شود از کودی که نیتروژن بالایی دارد، استفاده نشود.

 لاله

نوع خاک

مخلوط خاک باغچه، ماسه بادی و تورب به همراه خاکبرگ

لاله

فصل گل

اواخر زمستان تا اواسط بهار

لاله

آبیاری

خاک خشک تا مرطوب

لاله

قیمت گل لاله

قیمت این گل در فصول مختلف متفاوت است ولیکن برای اطلاع از قیمت، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند… شما می توانید این گل زیبا را برای تزیین و گل آرایی انواع دسته گل ، تاج گل ، سبد گل رومیزی و یا سبد گل و … سفارش دهید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید گل لاله می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گل لاله

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل لاله”

دسته: