ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل داوودی

تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت و موجودی کالا لطفا با شماره 09102188112 تماس بگیرید…

مشخصات گل داوودی

گل داوودی

  • نام علمی : Chrysanthemum morifolium
  • نام انگلیسی : Chrysanthemum
  • نام خانواده : Asteraceae

داوودی

این جنس دارای 200 گونه از گیاهان یکساله , چند ساله علفی گلخانه ای می باشد. گونه های مختلف این گیاه را برای حاشیه باغ ها,باغ های سنگی , گلخانه ها و آپارتمان ها پرورش می دهند. از گونه مورد نظر نیز به عنوان گیاه آپارتمانی استفاده می کنند. قسمت تحتانی ساقه این گیاه تقریبا خشبی می باشد و برگ های آن سبز تیره است.گل آذین آن کلاپرک,گلچه های کناری زبانه ای و گلچه های میانی لوله ای می باشند.گل ها در واریته های مختلف دارای رنگ ها متفاوت هستند.

گل داودی از نظر فتوپریودیسم از گیاهان روز کوتاه محسوب می شوندباغبانان با استفاده از این موضوع برای گل کردن,گیاه را علاوه بر شب مدتی از روز را در تاریکی قرار میدهند.و به این ترتیب طور روشنایی را در شبانه روز کوتاه می کنند.بر عکس برای جلوگری و یا عقب انداختن از گل دادن گیاه کافی است در شب, مدتی به گیاه نور دهیم. بنا براین با محاسبه دقیق طول مدت روز می توان دقیقا گیاه را در زمان دلخواه به گل برد.

داوودی

روش تکثیر گل داوودی

این گیاه با تقسیم و قلمه گیری تکثیر می یابد. بهتر است برای قلمه گیری از شاخه های جانبی که قوی ترند استفاده کنید. برای تقسیم میتوان بوته را به بخش های کوچکتر تقسیم نمود و یا پا جوش های جوان را از بوته جدا کرد.

داوودی

پرورش گل داوودی

گل ها و برگ های معطر بخش زینتی گیاه را تشکیل می دهند. در هفته ی اول رشد نیاز زیادی به کود دهی از ته دارد. برای درشت شدن گل ها باید به غیر از 3 تا 4 شاخه بقیه ی شاخه های بوته را حذف نمایید و روی هر شاخه نیز یک غنچه بگذارید. معروف ترین گل شاخه بریده ی دنیا محسوب می شود.

داوودی

کود دهی

برای تقویت گیاه از کودهای ازت و پتاس دار استفاده کنید. این کودها به گلدهی بهتر کمک می کنند. اگر در باغچه گل داوودی کاشته اید برای تقویت آن کود دامی پوسیده به خاک اضافه کنید. در کل انواع مختلف داوودی نیازهای تغذیه ای متفاوتی دارند که قبل از مصرف کود باید از آن آگاه باشید. بعد با توجه به رقم داوودی از کود مناسب استفاده کنید.

داوودی

نوع خاک

ترکیب خاک باغچه و کود دامی یا ترکیب خاک لوم و شن برای پرورش داوودی مناسب است. در کل خاک باید سبک بوده و کمی PH اسیدی داشته باشد. قلیایی بودن خاک داوودی باعث زرد شدن برگ ها و انتهای ساقه ها می شود.

داوودی

فصل گلدهی

اوایل تابستان تا اوایل پاییز

داوودی

آبیاری

بهتر است خاک گیاه همیشه مقداری رطوبت داشته باشد. اما خیس و غرقاب نباشد. مخصوصا در فصل رشد گیاه به آب بیشتری نیاز دارد.

داوودی

دما

گل داوودی دماهای پایین را نمی پسندد و باید در مکان گرم نگهداری شود. بهتر است در فصل سرما گیاه را به محیط گرم تری منتقل کنید تا دچار آسیب نشود. با کنترل دما در فصل زمستان می توان گیاه را وادار به گلدهی در این فصل کرد.

داوودی

قیمت گل داوودی

قیمت این گل در فصول مختلف متفاوت است ولیکن برای اطلاع از قیمت، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند… شما می توانید این گل زیبا را برای تزیین و گل آرایی انواع دسته گل ، تاج گل ، سبد گل رومیزی و یا سبد گل و … سفارش دهید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید گل داوودی می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گل داوودی

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل داوودی”

دسته:

فیلتر محصولات

بعد از تعیین، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت

فیلتر بازه قیمت
بازه قیمتی - slider
0تومان 46000000تومان