ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل جعبه ای – شماره 09

تومان

مشخصات گل جعبه ای شماره 9 ( باکس گل )

در این باکس گل شیک و خاص از گل داوودی ژربرا و آلسترومریا با کیفیت استفاده شدهاست.
تعداد شاخه گل ها همینطور پرپشت بودن گل ها و چیدمان آن ها به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیردکه این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.

 

یا برای سفارش با گل فروشی تماس بگیرید.

 توضیحات جعبه گل

این جعبه گل را شما میتوانید طبق سلیقه خود در رنگ های دیگر گل ها سفارش دهید. همینطور اندازه و رنگجعبه گل طبق سلیقه شما قابل تغییر است.

زمان لازم برای تهیه سفارش این جعبه گل

دو ساعت

نکات مورد توجه

 جهت خرید گل می توانید به صورتاینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گلفروشی اینترنتی رضوان تماس بگیرید. در خریداینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شمامی توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشیرضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل هایمختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارشخود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصلنمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل رامطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا بهنوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حملکنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصاتانواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگگل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل جعبه ای – شماره 09”