ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل جعبه ای – شماره 07

تومان

مشخصات گل جعبه ای شماره 7

این باکس گل ساده  و زیبا گل آرایی شده با گل های رز سفید در قالب حرف G   شامل 13 عدد گل رز به رنگ سفید و گل های میخک به رنگ سرخ  می باشد.

باکس گل مقرون به صرفه گلفروشی رضوان بهترین انتخاب برای هدیه دادن در انواع مناسبت ها است که میتوانید این جعبه گل را  برای استفاده در جشن ها و سوپرایز کردن عزیزانتان انتخاب کنید.

 

یا برای سفارش با گلفروشی اینترنتی رضوان تماس بگیرید.

 

توضیحات باکس گل 

– این باکس گل را می توانید طبق سلیقه خود دررنگ های دیگر گل رز و با دیگر حروف  سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش این جعبه گل از گل فروشی رضوان

لطفا از یک روز قبل سفارش خود را ثبت کنید


نکات مورد توجه :

 جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل جعبه ای – شماره 07”