ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل استرزیا

تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت و موجودی کالا لطفا با شماره 09102188112 تماس بگیرید…

مشخصات گل استرزیا

گل استرزیا

  • نام علمی : Streliziareginae
  • نام انگلیسی : Bird of Paradise
  • نام خانواده : Streliziaceae

استرزیا

گل استرزیا ( به فارسی : پرنده بهشتی ) دارای 5 گونه از گیاهان علفی همیشه سبز دائمی است که محتاج به شرایط گلخانه ای می باشد. گونه مورد نظر بومی جنوب آفریقا می باشد. ارتفاع آن در حدود یک متر می رسد و دارای برگ های سبز نسبتاً روشن به شکل تخم مرغی است که بر روی دمبرگی به طول 45 سانتی متر ظاهر می شود. گل آذین به طول 15 سانتی متر در بهار در انتهای ساقه به طول یک متر به وجود می آید. گل آذین شامل اسپات سبز با رگه های ارغوانی وقایق مانند است که از آن گل های نارنجی و آبی خارج می شود و روی هم رفته گل شباهت به سر پرندگان پیدا می کند. معمولا گل آن را به صورت گل شاخه بریده در گل فروشی ها به فروش می رسانند ولی خود گیاه را می توان در گلدان های بزرگ در آپارتمان ها پرورش داد.

استرزیا

نماد گل استرزیا

در خصوص این گل اعتقاداتی وجود دارد، گل استرزیا را به عنوان نمادی از آزادی و شادی می دانند. این گل در مناطق بومی آفریقا به خوبی رشد می کند. اما امروزه در بسیاری از کشورها به خصوص در آمریکای شمالی، به عنوان یک گل رسمی محسوب شده و پرورش داده می شود.

گل استرزیا

دمای مناسب برای رشد گل استرزیا

درجه حرارت زمستان برای گل استرزیا درحدود 10 درجه سانتی گراد کافی است.

استرزیا

روش تکثیر گل استرزیا

گل استرزیا با تقسیم ریزوم و کاشت بذر تقسیم می شود. جهت تقسیم ریزوم می توان در رکود گیاه ( اواسط  تابستان ) از بین 10 الی 12 گیاهچه جدیدی که از پایه مادری به وجود می آید، بهترین ها را انتخاب نمود.

استرزیا

نکات پرورشی گل استرزیا

گل ها به همراه برگ های زیبا بخش زینتی گیاه را تشکیل می دهند.

به غیر از دوره رکود دو بار در هفته نیاز به آبیاری دارد.

ساقه های بدون گل را باید در ابتدای تابستان از نزدیکی سطح زمین قطع نمود.

نسبت به سرما حساس می باشد.

رشد کندی دارد.

گل شاخه بریده استرزیا عمر خوبی دارد.

استرزیا

قیمت گل استرزیا

قیمت این گل در فصول مختلف متفاوت است ولیکن برای اطلاع از قیمت، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند… شما می توانید این گل زیبا را برای تزیین و گل آرایی انواع دسته گل ، تاج گل ، سبد گل رومیزی و یا سبد گل و … سفارش دهید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید گل استرزیا می توانید با شماره های زیر در تماس باشید…

09124188112

09102188112

 

نکات مورد توجه جهت سفارش گل استرزیا

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل استرزیا”

دسته:

فیلتر محصولات

بعد از انتخاب موارد، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت

بازه قیمتی - slider
0تومان 46000000تومان