ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل – شماره 02

تماس بگیرید

مشخصات سبد گل شماره 2

در این سبد گل از 11 شاخه گل آنتوریوم 10 شاخه گل لیلیوم استفاده شده است,لیلیوم های استفاده شده در این سبد گل به رنگ صورتی بوده وقسمت وسط سبد گل قرار می گیرد همینطور چیدمان و انتخاب رنگ گل لیلیوم به طوری بوده است که در تضاد با رنگ گل های آنتوریوم است و همین باعث شده زیبایی گل آنتوریوم در پس زمینه زیبا تر شود.

لازم به ذکر است : سبد گلی که استفاده شده است از جنس مرغوب حصیر بوده به همین دلیل قیمت سبد گل ذکر شده با دیگر سبد گل های گل فروشی رضوان متمایز است.

اندازه تقریبی: ارتفاع 60 سانتی متر

توضیحات سبد گل

 این سبد گل را می توانید با رنگهای مختلف گل فصلی و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل

سه ساعت

مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده ودر اسرع وقت تقدیم کند

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گلفروشی رضوان تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل – شماره 02”