ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل ترحیم -شماره 13

150,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع حدودا  80  سانتی متر

جنس پایه : سبد چوبی

مشخصات سبد گل ارزان ترحیم شماره 13

سبد گل ارزان ترحیم شماره 13 شیک و خاص ، مناسب برای مراسم ترحیم و برای عرض تسلیت که گل آرای گل فروشی رضوان با گلهای تازه و شاداب هنرمندانه آن را تزیین کرده است و با قیمت ارزان تقدیمتان می شود .

گل های دیزاین شده در این سبد گل ارزان قیمت مراسم ختم عبارتند از : گل گلایل – گل لیلیوم

—————————————————————–

ویژگی های سبد گل ارزان ترحیم شماره 13 :

در این سبد گل برای مراسم ختم گل گلایل سفید در اطراف فضای سبدگل قرار گرفته اند و ترکیب آنها با گلهای زیبای لیلیوم سفید رنگ در مرکز سبد گل جلوه ای چشمگیر تر به آن بخشیده است، گل لیلیوم به دلیل درشت بودن در وسط قرار میگیرد تا باعث شود فضای این سبدگل پر پشت و حجیم تر به نظر بیاید.

ویژگی خاص این سبد گل ختم برگ آرایی هنرمندانه آن می باشد که به شکل حجیم و بسیار فشرده انجام شده تا هیچ قسمتی از فضای سبد گل خالی دیده نشود و در نهایت روبانی توری و ساده به رنگ سفید روی آن قرار می گیرد و آن را زیباتر میکند.

ویژگی نهایی این سبد گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش سبد گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.


تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش سبد گل ارزان ترحیم و خرید اینترنتی آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی سبد گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال سبد گل فقط در سراسر استان تهران قابل انجام است.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت سبد گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس سبد گل و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع سبد گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل ارزان ترحیم شماره 13 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش سبد گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش سبد گل ارزان ترحیم شماره 13 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل ترحیم -شماره 13”