ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل شماره 91

150,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع حدودا 80  سانتی متر
  • جنس پایه : سبد چوبی
  • گل های استفاده شده : لیلیوم و گلایل
  • ارسال در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات سبد گل ترحیم شماره 91

سبد گل ترحیم شماره 91 محصول بسیار شیک گل فروشی رضوان که به عنوان سبد گل ترحیم و تسلیت تقدیم شما مشتریان گرامی می شود. در این سبد گل از گل های لیلیوم و گلایل به زیبایی و بسیار هنرمندانه استفاده شده است. تعداد گل استفاده شده در این سبد گل زیاد بوده و تمامی فضای سبد گل را در بر می گیرد که این باعث زیبایی هر چه  بیشتر آن می شود. گل های فصلی استفاده شده نیز به صورت انباشه است و کاملا سبد گل را پر می نماید.

91

سفارش سبد گل ترحیم با ارسال رایگان در گلفروشی رضوان

 

کیفیت و قیمت سبد گل رضوان را مقایسه کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع 80 سانتی متر

 

ویژگی های سبد گل ترحیم شماره 91

در این سبد گل برای مراسم ختم گل گلایل سفید در اطراف فضای سبدگل قرار گرفته اند و ترکیب آن ها با گل های زیبای لیلیوم سفید رنگ در مرکز سبد گل جلوه ای چشمگیر تر به آن بخشیده است، گل لیلیوم به دلیل درشت بودن در وسط قرار می گیرد تا باعث شود فضای این سبدگل پر پشت و حجیم تر به نظر بیاید.

ویژگی خاص این سبد گل ختم برگ آرایی هنرمندانه آن می باشد که به شکل حجیم و بسیار فشرده انجام شده تا هیچ قسمتی از فضای سبد گل خالی دیده نشود و در نهایت روبانی توری و ساده به رنگ سفید روی آن قرار می گیرد و آن را زیباتر می کند.

ویژگی نهایی این سبد گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش سبد گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید سبد گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید :

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

سبد گل تسلیت شماره 104

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی سبد گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال سبد گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت سبد گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس سبد گل در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع سبد گل را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل ترحیم شماره 91

 

لطفا از سه ساعت قبل جهت سفارش سبد گل هماهنگ کنید.

نکات مورد توجه جهت سفارش سبد گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت، شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل شماره 91”