ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل – شماره 22

6,100,000 تومان

مشخصات تاج گل شماره 22 (پایه گل)

تاج گل و پایه گل زیبا شماره 22 از خاص ترین های تاج گل برای عرض تبریک می باشد . این تاج گل زیبا توسط 40 شاخه گل آنتوریوم ,80 شاخه گل لیلیوم ,و همچنین گل ژربرا به رنگ صورتی مزین شده و شامل برگ آرایی هنرمندانه می باشد.

این تاج گل افتتاحیه یکی از خاص ترین و مجلل ترین ترین محصولات گلفروشی رضوان است.

این تاج گل نمایشگاه و مراسم افتتاحیه انتخاب مناسبی برای مجالس گوناگون و عرض تبریک و تشکر و قدردانی می باشد.چیدمان و همچنین پرپشت بودن گل ها به نحوی بوده است که تمام فضای تاج گل ترحیم را در بر می گیرد.

همچنین نوع قرار گرفتن و انتخاب رنگ گل ها کنار هم بسیار هنرمندانه بوده و جلوه ی خاصی به این تاج گل لوکس داده است.

 

اندازه تقریبی: ارتفاع  230 سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل): دو طبقه


توضیحات تاج گل و پایه گل زیبا شماره 22

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان- این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل ها و یا سایر گل ها نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل و پایه گل زیبا شماره 22

چهار ساعت


نکات مورد توجه

* جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل – شماره 22”