ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 42

تماس بگیرید

 اندازه تقریبی :  ارتفاع  140 سانتی متر

نوع پایه گل : یک طبقه

جنس پایه : فلزی

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 42 (پایه گل)

تاج گل ترحیم – شماره 42 یکی از انواع تاج گل ساده و بسیار شیک گل فروشی رضوان می باشد.

این تاج گل اروپایی به نحوی چیدمان و دیزاین شده که مناسب انواع مراسم ها از جمله مراسم ترحیم و ختم و حتی افتتاحیه و تبریک نیز می باشد.

گل هایی که در این تاج گل ترحیم  زیبا استفاده شده است گل گلایل صورتی رنگ می باشد که به همراه برگ آرایی زیبا و خاصی می باشد که نمایی قشنگ تر به این پایه گل بخشیده است.

خرید تاج گل ترحیم با ارسال رایگان آن به سراسر تهران در گل فروشی آنلاین رضوان

—————————————————————–

 اندازه تقریبی :  ارتفاع  140 سانتی متر

نوع پایه گل : یک طبقه

جنس پایه : فلزی

—————————————————————–


توضیحات تاج گل ترحیم – شماره 42

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان- این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل ها و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

لازم به ذکر است که گل گلایل در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود, متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین خاطر گل شب بو که در زمستان بیشتر است را می توان جایگزین گل گلایل کرد.

—————————————————————–


زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم – شماره 42

لطفا از یک روز قبل جهت ثبت سفارش هماهنگ کنید.

—————————————————————–


نکات مورد توجه

  •  جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.
  •  شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.
  • تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.
  • جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 42”