ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 29

5,000,000 تومان

اندازه تقریبی: ارتفاع 170 سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل) : یک طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 29 (پایه گل)

تاج گل ترحیم شماره 29 از سری تاج گل ارزان قیمت گل فروشی رضوان بوده که با گل های : لیلیوم و آنتوریوم و گلایل به زیبایی و هنرمندانه گل آرایی شده است.

این تاج گل ختم مزین شده با روبانی مشکی و به همراه نصب متن دلخواه شما روی آن ، مناسب برای عرض تسلیت در مراسم عزا ، چهلم ، سالگرد و بهشت زهرا می باشد.

گل های لیلیوم در دو رنگ  و آنتوریوم در دو رنگ استفاده شده در این تاج گل باعث زیبایی این تاج گل ترحیم شده است , همچنین گل های استفاده شده در این تاج گل (پایه گل) بسیار پر پشت چیده شده و فضای تاج گل را کاملا پر می نماید.

—————————————————————–

اندازه تقریبی: ارتفاع 170 سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل) : یک طبقه

جنس پایه : چوبی

—————————————————————–

توضیحات تاج گل ترحیم شماره 29

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان,این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل سفارش دهید. و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

لازم به ذکر است که گل شب بو در فصل های سرد سال در بازار موجود نمی باشد به همین خاطر گل گلایل جایگزین گل شب بو می شود و البته قیمت آن افزایش پیدا میکند.

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 29

سه ساعت

—————————————————————–

نکات مورد توجه

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 29”