ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 26

4,000,000 تومان

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 26 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 26 با استفاده از گل های لیلیوم و آنتوریوم کاملا هنرمندانه گل آرایی شده است.

گل های سوسن (لیلیوم) و آنتوریوم و گل ارکیده استفاده شده در این تاج گل ختم به رنگ سفید می باشند و بسیار شاداب و تازه هستند و تمامی گلها از بازار روز تهیه می شوند به طوری که ماندگاری آن حداقل 7 روز می باشد.

نوع گل آرایی و چیدمان گلها بصورت آبشاری و زیباست که جلوه ای متفاوت به تاج گل ترحیم بخشیده و بهمراه برگ آرایی خاص آن باعث زیبایی بیشتر این تاج گل ختم شده و به همراه روبانی مشکی تقدیمتان خواهد شد.

همچنین گل های استفاده شده در این پایه گل بسیار پر پشت و حجیم بوده تا بصورت کاملا پر دیده شود.

این تاج گل که بهمراه روبانی مشکی تقدیم می شود ، انتخابی عالی برای عرض تسلیت و بیان همدردی و گرامیداشت یادبود شخص متوفی در انواع مراسم ترحیم و ختم خواهد بود.

تیم گلفروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

—————————————————————–

اندازه تقریبی: ارتفاع حدود  150  سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل): یک طبقه

نوع پایه: فلزی

—————————————————————–

توضیحات تاج گل ترحیم شماره 26 (پایه گل)

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان, این تاج گل پایه دار را می توانید با رنگهای مختلف گل و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 26

لطفا از یک  روز قبل جهت ثبت سفارش هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل طبیعی  می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی رضوان تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 26”