ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 21

6,100,000 تومان

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 21 ( پایه گل )

 

این تاج گل یکی از زیبا ترین و پر فروش ترین تاج گل های گل فروشی رضوان است. که از 25 شاخه گل آنتوریوم سفید,15 شاخه گل لیلیوم زرد,و همچنین از گل  گلایل استفاده شده است.

چیدمان و همچنین پرپشت بودن گل ها به نحوی بوده است که تمام فضای تاج گل را در می گیرد. همچنین نوع قرار گرفتن گل گلایل به طوری بوده که زیبایی گل های آنتوریوم و لیلیوم را دوچندان کرده است .

 

  اندازه تقریبی: ارتفاع  250 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): سه طبقه

 


توضیحات تاج گل (پایه گل)

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان- این تاج گل ترحیم را می توانید با رنگهای مختلف گل ها سفارش دهید. و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

لازم به ذکر است که گل گلایل در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت
می شود, متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین خاطر گل شب بو که در زمستان
بیشتر است را می توان جایگزین گل گلایل کرد.


زمان لازم برای تهیه سفارش این تاج گل

سه ساعت


نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 21”