سبد رومیزی عروسی

سبد رومیزی عروسی

در این بخش  از سایت انواع  سبد گل رو میزی عروسی در طرح و رنگ های زیبا برای مراسمات عروسی قرار داده شده است که شما عزیزان می توانید سفارش دهید و به صورتی اینترنتی و آنلاین در سایت گل فروشی رضوان ثبت کنید. و جهت خوشحالی نو عروسان عزیز به انها هدیه دهید.سفارشات شما در مدت زمان کوتاهی پردازش می شود و از سوی تیم گل فروشی رضوان با شما تماس گرفته می شو. همینطور میتوانید سفارش خود را تلفنی اعلام کرده پرسنل گل فروشی رضوان در ساعات کاری آماده پاسخ گویی گرم و راهنمایی شما عزیزان خواهند بود.لازم به ذکر است تمامی محصولات ما طبق نظر و سلیقه شما  قابل تغییر در گل آرایی و انتخاب رنگ گل ها بوده است.


مقایسه کالا (0)


سبد گل رو میزی شماره 5

سبد گل رو میزی شماره 5

مشخصات سبد گل  شماره 5 سبد گل رومیزی ظریف و شیک گل فروشی رضوان با گل آرایی خاص و تازه ترین گلها تقدیم شما مشتریان عزیز می شود.گل های استفا..

118,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 سبد گل شیک و خاص گل فروشی رضوان که در این سبد گل از گلهای میخک،لیلیوم،ژربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه..

250,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل زیبا و شیک گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،ژربرا و لیسیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی..

300,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40..

220,000تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)