سبد رومیزی تولد

سبد رومیزی تولد

توضیحات مربوط به سبد گل  رومیزی

در این بخش از سایت تصویر انواع سبد گل  رومیزی تولد در رنگ های زیبا و متنوع جهت فروش قرار گرفته شده است. و شما عزیزان میتوانید روز تولدعزیزانتان  سفارش دهید و به صورت اینترنتی و آنلاین در سایت گل فروشی رضوان به ثبت رسانید.سفارشات شما ظرف مدت کوتاهی پردازش شده و از طرف پرسنل گل فروشی با شما تماس گرفته می شود. همینطور شما عزیزان میتوانید سفارشات خود را به صورت تلفنی اعلام کنید همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخ گویی گرم و ارائه  راهنمایی به شما هستند. لازم به ذکر است تمامی سبد گل رومیزی ها طبق سلیقه و بودجه شما قابل تغییر در رنگ و نوع گل ها اندازه سبد گل و گل آرایی انها بوده است.


مقایسه کالا (0)


سبد گل - شماره 16

سبد گل - شماره 16

توضیحات سبد گل شماره 16 در این سبد گل, از,9 شاخه لیلیوم,27 شاخه گل آنتوریوم مینیاتوری و گل ارکیده استفاده شده است.چیدمان گل لیلیوم وسط سبد..

600,000تومان

سبد گل - شماره 94

سبد گل - شماره 94

مشخصات سبد گل شماره94  سبد گل زیبای گل فروشی رضوان گل آرایی و برگ آرایی شده با گل های تازه و زیبا سفید رنگ  (ارکیده ، لیلیوم ، رز و مریم&nb..

120,000تومان

سبد گل رو میزی شماره 5

سبد گل رو میزی شماره 5

مشخصات سبد گل  شماره 5 سبد گل رومیزی ظریف و شیک گل فروشی رضوان با گل آرایی خاص و تازه ترین گلها تقدیم شما مشتریان عزیز می شود.گل های استفا..

118,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 سبد گل شیک و خاص گل فروشی رضوان که در این سبد گل از گلهای میخک،لیلیوم،ژربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه..

250,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل زیبا و شیک گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،ژربرا و لیسیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی..

300,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40..

220,000تومان

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)