سبد گل رومیزی

در این بخش انواع سبد گل رو میزی مناسب انواع مراسمات گل فروشی رضوان ارائه شده است. سبد های گل رومیزی برای انجام انواع گل آرایی و شمع آرایی نیز مناسب هستند و در مراسمات و مناسبتهای مختلف می توان با استفاده از سبدگل رومیزی انواع صحنه آرایی های مختلف را انجام داد.

گل فروشی رضوان انواع سبد گل رومیزی مناسب تولد، سبد گل رومیزی عروسی و مراسمات شاد، سبد گل رومیزی مناسب مراسمات و همایشها و غرفه آرایی، سبد گل رومیزی روز مادر و تولد و سبد گل رومیزی مناسب مراسم عزاداری و ختم را تهیه می نماید. شما می توانید با انتخاب هر گروه انواع سبد گل رومیزی ارائه شده در آن قسمت را مشاهده و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. کلیه سفارشات سبد گل رومیزی ظرف نیم ساعت تهیه و ارسال می گردند.


جستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


سبد گل رومیزی -شماره 1

سبد گل رومیزی -شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 1 در این سبد گل  از گل های آنتوریم،لیلیوم،جربرا و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 25..

238,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 در این سبد گل  از گل های میخک،لیلیوم،جربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانتی متر..

194,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل  از گل های لیلیوم،جربرا و لزیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانتی متر..

143,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل  از گل های لیلیوم،جربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 4..

330,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 1 در این سبد گل  از گل های گلایل،جربرا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40 سانتی متر ، عرض..

189,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 2 در این سبد گل  از گل های آنتریوم،جربرا و لیلیوم استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانت..

263,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره3 در این سبد از گل های زیادی  استفاده شده است. تعداد: 30 شاخه داودی، 5 لیلیوم سفید به همراه..

80,000تومان

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)