سبد گل رومیزی

سبد گل رومیزی

در این قسمت از سایت  عکس انواع مدل سبد گل رومیزی  جهت فروش با قیمت مناسب و ارزان تهیه شده است که شما عزیزان میتوانید برای طراوت بخشیدن به محیط کار و منزل خود از آن ها استفاده کنید  و  جهت سهولت در خرید و صرفه جویی در وقتتان به صورت اینترنتی و آنلاین از سایت گل فروشی رضوان خرید کرده و سفارش خود را ثبت کنید.سفارشات شما ظرف مدت کوتاهی پردازش شده و از سوی تیم گلفروشی رضوان با شما تماس گرفته می شودهمینطور شما عزیزان می توانید کالای انتخابی خود را به صورت تلفنی سفارش دهید همکاران ما در گل فروشی رضوان در ساعات کاری  آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما هستند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ما در قسمت  سبد گل رومیزی  طبق سلیقه و بودجه شما قابل تغییر در اندازه سبد گل,و تعداد شاخه های گل استفاده شده , رنگ بندی و گل آرایی آن ها بوده است.


جستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


سبد گل رومیزی -شماره 1

سبد گل رومیزی -شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 1 در این سبد گل رومیزی شیک و بسیار زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا و رز بهمراه داوودی استفاده شده است که برگ آرایی و دیز..

238,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 در این سبد گل  از گل های میخک،لیلیوم،جربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانتی متر..

194,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل  از گل های لیلیوم،ژربرا و لیسیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانتی مت..

143,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40..

330,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 1 در این سبد گل شیک از گل های گلایل،ژربرا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40 سانتی متر ، عرض 7..

200,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 2 در این سبد گل زیبا از گل های آنتوریوم،ژربرا و لیلیوم استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانت..

278,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره3 در این سبد از گل های زیادی استفاده شده است. تعداد: 30 شاخه داودی، 5 لیلیوم سفید به همراه 2 عدد شمع&..

100,000تومان

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)