• تاج گل - شماره 62

مشخصات تاج گل شماره 62 ( پایه گل )


تاج گل سه طبقه شماره 62 یکی از زیباترین و چشمگیر ترین تاج گل های گل فروشی رضوان است.

گل های استفاده شده در این پایه گل سه متری عبارتند از :گل لیلیوم

این تاج گل خاص که به صورت متفاوتی فقط با گل زیبای لیلیوم (سوسن) به رنگ زرد گل آرایی شده است و چیدمانی شیک و پر از جلوه دارد که چشم همه را به خود خیره میکند و برگ آرایی زیبا و حرفه ای آن باعث جلوه بیشتر این تاج گل ختم شده است.تمامی گلهای دیزاین شده در این تاج گل پایه دار ، طبیعی و شاداب و تازه می باشند و همگی از بازار روز تهیه می شوند به طوری که حداقل تا 7 روز ماندگاری خواهند داشت. همچنین گل های موجود در این پایه گل بسیار حجیم چیده شده و بصورت کاملا پر دیده می شود.

این تاج گل سه طبقه انتخابی عالی برای عرض تبریک و شادباش در مراسم افتتاحیه و انواع جشن ها و همچنین برای تسلیت و بیان همدردی و گرامیداشت یادبود شخص متوفی در انواع مراسم ترحیم و ختم خواهد بود.

( رنگ روبان روی تاج گل طبق سلیقه شما قابل تغییر است)

اندازه تقریبی : ارتفاع 260 سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل): سه طبقه

نوع پایه: چوبی


 

خدمات گل فروشی رضوان :

+تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

+پیام درخواستی شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی گل نصب میشود.

+ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

+ تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

+گل فروشی اینترنتی رضوان سفارش انواع تاج گل (تاج گل شاد ، تاج گل ختم و تاج گل ترحیم و سبد پایه دار ختم و سه پایه ترحیم) را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

+لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.


نکات مورد توجه

* جهت خرید گل طبیعی  می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تاج گل - شماره 62

  • 800,000تومان


کالاهای مرتبط

تاج گل ترحیم - شماره 13

تاج گل ترحیم - شماره 13

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 13 (پایه گل) گل های استفاده شده در این تاج گل : گل استرزیا و گل آنتوریوم می باشد. گل های استرزیا و آنتو..

750,000تومان

تاج گل ترحیم - شماره 36

تاج گل ترحیم - شماره 36

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 36 گل های استفاده شده در این تاج گل زیبا و مجلل: گل گلایل,گل لیلیوم و گل آنتوریوم می باشد. گل های لیلیوم  و ..

530,000تومان

تاج گل ترحیم - شماره 59

تاج گل ترحیم - شماره 59

تاج گل ترحیم 59 ( پایه گل )این تاج گل یکی از زیبا ترین و مجلل ترین ترین تاج گل های گل فروشی رضوان است. که از گل آنت..

1,600,000تومان

برچسب ها: تاج گل, گل رز, گل میخک, تاج گل مراسم افتتاحیه, تاج گل مراسم شاد, تاج گل اروپایی, تاج گل ترحیم, تاج گل ختم