ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 56

9,000,000 تومان

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 56 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم شماره 56 سه متری و چهار طبقه گل فروشی رضوان گل آرایی شده با گل های تازه و با کیفیت ارکیده ، انتوریوم ، لیلیوم ، شب بو و ژربرا 

تاج گل لوکس ترحیم که یکی از بلند ترین و شیک ترین نمونه های تاج گل تسلیت گل فروشی رضوان بوده . 

این تاج گل برای مراسم ختم از گل آرایی ویژه و هنرمندانه خاصی برخوردار است. تمامی گل های استفاده شده در این تاج گل لوکس و تشریفاتی بوده و به صورت انباشته و یک نواخت در تاج گل استفاده شده است.

گل هایی که در این تاج گل سلطنتی استفاده شده به دلیل تازه بودن و بزرگ بودن ابعاد آن کاملا فضای گل را پر میکند. 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنیت تاج گل ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

—————————————————————–

 

اندازه تقریبی: ارتفاع  260 سانتی متر

نوع تاج گل: چهار طبقه

 

—————————————————————–

خدمات گل فروشی رضوان :

+تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

+متن درخواستی شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی گل نصب میشود.

+ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

+ تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

+گل فروشی اینترنتی رضوان سفارش انواع تاج گل و پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

+لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

—————————————————————–


زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 56

سه ساعت


—————————————————————–

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل طبیعی  می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل ترحیم – شماره 56”