ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل برای ختم – شماره 141

3,300,000 تومان

مشخصات تاج گل برای ختم شماره 141 ( پایه گل )

تاج گل برای ختم شماره 141 دو طبقه ویژه برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم و سالگرد با قیمت ارزان ، تقدیم شما مشتریان گرامی می شود.

این تاج گل جهت مراسم ترحیم با گلهای تازه لیلیوم ، گلایل ، لیسیلانتوس و آنتوریوم در رنگ های زیبا بهمراه برگ آرایی و روبان مشکی بسیار شیک دیزاین می شود.

تمام گل های استفاده شده در این تاج گل تسلیت دو متری بسیار تازه بوده و پر حجم چیده شده اند بطوریکه فضای آن را کاملا پر نشان خواهد داد.


سفارش تاج گل ختم و ارسال آن به سراسر تهران در گل فروشی آنلاین رضوان


—————————————————————–

اندازه تقریبی: ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل( پایه گل ) : دو طبقه – دو متری

 

—————————————————————–


خدمات گل فروشی رضوان :

+تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

+متن درخواستی شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی گل نصب میشود.

+ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

+ تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

+گل فروشی اینترنتی رضوان سفارش انواع تاج گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

+لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

—————————————————————–


زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل برای ختم شماره 141

سه ساعت


—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت خرید گل :

 

  • – جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.
  • – شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.
  • – جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاج گل برای ختم – شماره 141”