ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

تماس بگیرید

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 3

سبد گل رومیزی ترحیم شماره 3 انتخابی عالی و بسیار شیک جهت عرض تسلیت می باشد که با قیمت ارزان تقدیم می شود.
این سبد گل ختم توسظ متخصصین گل آرایی تزیین می شود که گلهای آن شامل : 30 شاخه داودی ، 5 لیلیوم سفید و به همراه 2 عدد شمع است.
تعداد گل استفاده شده در این سبد زیاد بوده که باعث پر حجم دیده شدن آن می شود و تمامی فضای سبدگل را در بر می گیرد.


اندازه تقریبی: ارتفاع  50  سانتی مترتوضیحات سبد گل رومیزی ترحیم :

تاج گل زیبا و پرفروش گلفروشی رضوان – این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل لیلیوم و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل :

سه ساعت


نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها (دسته گل ، سبد گل و تاج گل ترحیم ) توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3”