ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 262

5,000,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : چوبی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم ، گل گلایل ، گل آنتوریوم ، گل استرزیا و گل داوودی
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 262 ( پایه گل )

تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 262 : تاج جهت مراسم ترحیم دیزاین شده در دو طبقه که انتخابی فوق العاده برای عرض تسلیت در مراسم ختم و یادبود می باشد. این تاج گل یادبود دو متری با گل آرایی شکیل و زیبا که ترکیبی از گل های خوش عطر و رنگ است، از نمونه های پر فروش و چشمگیر تاج گل تسلیت گل فروشی رضوان می باشد. این تاج گل ختم با استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و حتی درب منزل ) به صورت رایگان در داخل استان تهران ارسال می گردد. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 262 جهت یادبود شخص متوفی در انواع مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل محلاتی پذیرفته می شود. گل های دیزاین شده در این تاج گل مراسم سالگرد ، چهلم و عزا عبارتند از : گل لیلیوم ، گل گلایل ، گل آنتوریوم ، گل استرزیا و گل داوودی

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه – دومتری

جنس پایه : چوبی

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 262

 

این تاج گل طبیعی برای ختم در ابعاد دو طبقه برای مراسم ترحیم با استفاده از گل های آنتوریوم سفید و قرمز ، استرزیا ، گلایل سفید و همچنین گل های لیلیوم به رنگ زرد و سفید صورتی و با ترکیبی از گل های داوودی تزیین شده است. این گل آرایی به شکل کاملا پر پشت و چشمگیر در هر دو طبقه انجام می گیرد تا فضای تاج گل پر گل و زیباتر به چشم همگان دیده شود. گل آرایی گل های لیلیوم و درشت بودنشان باعث جلوه و شکوه بیشتر این تاج‌گل شده است. همچنین در انتهای کار به سلیقه مشتری روبانی مشکی بر روی تاج گل نصب خواهد شد.

برگ آرایی سوزنی شکل به صورت حجیم ، پر پشت و فشرده به همراه گل های گلایل دورتادور این تاج گل ترحیم انجام شده تا چشم همگان را به سوی خود جلب کند و هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این تاج گل  استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 262

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.