ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 243

5,000,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): دو طبقه

جنس پایه : چوبی

مشخصات تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 243 ( پایه گل )

تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 243 : تاج جهت مراسم ترحیم دیزاین شده در دو طبقه که انتخابی فوق العاده برای عرض تسلیت در مراسم ختم و یادبود می باشد. این تاج گل یادبود دو متری با گل آرایی شکیل و زیبا که ترکیبی از گلهای خوش عطر و رنگ است، از نمونه های پر فروش و چشمگیر تاج گل تسلیت گل فروشی رضوان می باشد. این تاج گل ختم با استفاده از گلهای تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و بهشت زهرا و حتی درب منزل ) به صورت رایگان در داخل استان تهران ارسال می گردد. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 230 جهت یادبود شخص متوفی در انواع مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل محلاتی پذیرفته می شود.
کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید.

گل های دیزاین شده در این تاج گل مراسم سالگرد ، چهلم و عزا عبارتند از :  گل آنتوریوم – گل لیلیوم – گل گلایل – گل داوودی – گل استرزیا

—————————————————————–

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

—————————————————————–

ویژگی های تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 243 :

این تاج گل طبیعی برای ختم در ابعاد دو طبقه برای مراسم ترحیم با استفاده از گل های آنتوریوم سفید و قرمز ، استرزیا ، گلایل سفید و همچنین گل های لیلیوم به رنگ زرد و سفید صورتی و با ترکیبی از گل های داوودی تزیین شده است. این گل آرایی به شکل کاملا پر پشت و چشمگیر در هر دو طبقه انجام میگیرد تا فضای تاج گل پر گل و زیباتر به چشم همگان دیده شود. گل آرایی گلهای لیلیوم و درشت بودنشان باعث جلوه و شکوه بیشتر این تاج‌گل شده است. همچنین در انتهای کار به سلیقه مشتری روبانی مشکی بر روی تاج گل نصب خواهد شد.

برگ آرایی سوزنی شکل به صورت حجیم ، پر پشت و فشرده بهمراه گل های گلایل دورتادور این تاج گل ترحیم انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند و هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این تاج گل  استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

02188969835
09124188112

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): دو طبقه – دومتری

—————————————————————–

 

خریداران این تاج گل، محصولات زیر را هم مشاهده کرده اند :

 

تاج گل ترحیم 149
تاج گل ترحیم 122تاج گل ترحیم 230
تاج گل برای تسلیت شماره 149تاج گل دو طبقه ترحیم شماره 122تاج گل پایه دار ترحیم شماره 230

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 243 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل طبیعی برای مراسم ترحیم شماره 243 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.