ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 245

7,000,000 تومان

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر
  • نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه
  • جنس پایه : فلزی
  • گل های استفاده شده : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم و گل ارکیده
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

مشخصات تاج گل ترحیم یادبود شماره 245 ( پایه گل )

تاج گل ترحیم یادبود شماره 245 : تاج گل طبیعی برای عرض تسلیت در مراسم ختم و عزا که توسط گل آرای متخصص به زیبایی و کاملا شیک در ابعاد حجیم و پرپشت گل آرایی می شود. تاج گل دو طبقه بزرگ و دو متری با گل آرایی که با ترکیبی از گل های تازه تهیه شده از بازار گل آماده می شود، از نمونه های پر فروش و چشمگیر تاج گل جهت مراسم ترحیم می باشد گل فروشی رضوان می باشد. این تاج گل یادبود به صورت رایگان به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و حتی درب منزل ) در داخل استان تهران ارسال می گردد. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 245 برای انواع مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل محلاتی پذیرفته می شود. گل های دیزاین شده در این تاج گل مراسم سالگرد ، عزا و ختم عبارتند از : گل لیلیوم ، گل آنتوریوم و گل ارکیده

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  190 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ) : دو طبقه

جنس پایه : فلزی

 

 

بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل ترحیم یادبود شماره 245

 

✅ مهم ترین ویژگی این تاج گل برای مراسم ترحیم استفاده از گل های درشت و بزرگ و بسیار زیبا می باشد : در این تاج گل دو متری عزا از گل آنتوریوم سبز و سفید و همچنین گل های لیلیوم سفید رنگ به همراه گل ارکیده لوکس و پرطرفدار استفاده شده که به شکل پر پشت در هر قسمت از دو طبقه این تاج گل را احاطه کرده اند. برای چشمگیر تر شدن این پایه گل ، گل آنتوریوم به صورت فشرده مابین گل ها قرار گرفته و هر دو طبقه را مزین کرده است. همچنین در انتهای کار به سلیقه مشتری روبانی مشکی بر روی تاج گل نصب خواهد شد.

برگ آرایی شکیل و هنرمندانه در این تاج گل ترحیم به شکل پر پشت و در ابعاد وسیع به شکل گرد و هنرمندانه انجام شده تا چشم همگان را به سوی خود جلب کند که در نهایت هیچ قسمتی از فضای تاج گل خالی دیده نشود.

ویژگی آخر این تاج گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش تاج گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

 

جهت ثبت سفارش و خرید تاج گل با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی تاج گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس تاج گل ترحیم در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع پایه گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم یادبود شماره 245

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش تاج گل هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

فیلتر محصولات

بعد از تعیین، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت