ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل ترحیم – شماره 205

تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع  150 سانتی متر

نوع : حلقه گل یک طبقه

جنس پایه : فلزی

ناموجود

مشخصات

تاج گل ترحیم شماره 205 : تاج گل اروپایی برای عرض تسلیت که به شکل متفاوت و خاص بصورت حلقه گل ، گل آرایی شده یکی از پر طرفدارترین نمونه های تاج گل مراسم ختم است که با قیمت مناسب در گل فروشی اینترنتی رضوان عرضه می شود .این گل پایه دار مدل اروپایی با استفاده از گلهای تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و بهشت زهرا و نیز درب منزل ) به صورت رایگان داخل استان تهران ارسال می گردد و در هر مجلسی خواهد درخشید. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 205 برای انواع مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل پذیرفته می شود.کیفیت و قیمت گلفروشی رضوان را مقایسه کنید.

گل های دیزاین شده در این کار عبارتند از :  گل داوودی – گل رز – گل لیلیوم

—————————————————————–

 

✅ بیشتر بخوانید :

برای تبریک روی تاج گل چه متنی بنویسیم؟

—————————————————————–

ویژگی های :

در این حلقه گل زیبا، گل های داوودی سفید به شکل گرد بر روی این پایه گل به صورت کاملا فشرده و حجیم چیده شده اند.سمت راست این پایه گل اروپایی با ترکیب گلهای رز و لیلیوم سفید مزین شده است و این گلها به شکل آبشاری و انباشته در این قیمت گل آرایی و دیزاین می شوند تا نمایی چشمگیرتر و خاص تر به این گل ببخشند.استفاده از گل لیلیوم به علت درشت بودن در اکثر گلها مرسوم است تا باعث شود فضای پایه گل زیباتر و حجیم تر به نظر بیاید.

برگ آرایی متفاوت و هنرمندانه به شکل پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را بسوی خود جلب کند و استفاده از برگ نخل و همچنین گل های ریز عروس باعث شده تا هیچ قسمتی از فضای پایه گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


جهت ثبت سفارش و خرید با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید

09124188112

09102188112

—————————————————————–

اندازه تقریبی : ارتفاع  150 سانتی متر

نوع : حلقه گل یک طبقه

—————————————————————–

 

خریداران ، محصولات زیر را هم مشاهده کرده اند :

 

گل شماره 39
گل شماره 157گل شماره 48
تاج گل ترحیم - شماره 39تاج گل ترحیم شماره 157تاج گل ترحیم اروپایی شماره 48

—————————————————————–

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت کار نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس گل در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع تاج گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

—————————————————————–

زمان لازم برای تهیه سفارش :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.