ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

تاج گل شماره 224

تماس بگیرید

  • اندازه تقریبی : ارتفاع  150 سانتی متر
  • نوع حلقه گل : یک طبقه
  • جنس پایه : فلزی
  • گل های استفاده شده : گل داوودی ، گل رز و گل لیلیوم
  • ارسال تاج گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

ناموجود

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 224

تاج گل ترحیم شماره 224 : تاج گل اروپایی برای عرض تسلیت که به شکل متفاوت و خاص به صورت حلقه گل ، گل آرایی شده یکی از پر طرفدارترین نمونه های تاج گل مراسم ختم است که با قیمت مناسب در گلفروشی رضوان عرضه می شود. این گل پایه دار مدل اروپایی با استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار گل آماده شده و به آدرس مورد نظر شما ( مسجد و نیز درب منزل ) به صورت رایگان داخل استان تهران ارسال می گردد و در هر مجلسی خواهد درخشید. سفارش تاج گل مراسم ترحیم شماره 224 برای انواع مجالس ختم و عزا با قیمت مناسب و ارزان نسبت به بازار گل پذیرفته می شود. گل های دیزاین شده در این کار عبارتند از : گل داوودی ، گل رز و گل لیلیوم

 

کیفیت و قیمت های تاج گل رضوان را مقایسه کنید…

 

تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه می کند. با ثبت سفارش و خرید اینترنتی تاج گل ترحیم با قیمت ارزان ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید…

 

اندازه تقریبی : ارتفاع  150 سانتی متر

نوع حلقه گل : یک طبقه

جنس پایه : فلزی

 

 

✅ بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

ویژگی های تاج گل ترحیم شماره 224

 

در این حلقه گل زیبا، گل های داوودی سفید به شکل گرد بر روی این پایه گل به صورت کاملا فشرده و حجیم چیده شده اند. سمت راست این پایه گل اروپایی با ترکیب گل های رز و لیلیوم سفید مزین شده است و این گل ها به شکل آبشاری و انباشته در این قیمت گل آرایی و دیزاین می شوند تا نمایی چشمگیرتر و خاص تر به این گل ببخشند. استفاده از گل لیلیوم به علت درشت بودن در اکثر گل ها مرسوم است تا باعث شود فضای پایه گل زیباتر و حجیم تر به نظر بیاید.

برگ آرایی متفاوت و هنرمندانه به شکل پر پشت و فشرده انجام شده تا چشم همگان را به سوی خود جلب کند و استفاده از برگ نخل و همچنین گل های ریز عروس باعث شده تا هیچ قسمتی از فضای پایه گل خالی دیده نشود.

ویژگی نهایی این گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود. در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش و ارسال آن به بهشت زهرا یا سراسر تهران، این غیبت را به سادگی جبران کنید.

 

جهت ثبت سفارش و خرید با شماره های زیر نیز می توانید تماس بگیرید…

09124188112

09102188112

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان

 

تضمین کیفیت : سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی گل شما به صورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب می شود.

ارسال گل در سراسر تهران ( به جز نمایشگاه و بهشت زهرا ) رایگان انجام می شود.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت کار نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس گل در تلگرام و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع تاج گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود، متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش تاج گل ترحیم شماره 224

 

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش هماهنگ کنید.

 

نکات مورد توجه جهت سفارش تاج گل

 

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

فیلتر محصولات

بعد از تعیین، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت

فیلتر بازه قیمت
بازه قیمتی - slider
0تومان 46000000تومان